بررسی لایحه بودجه 1401 شهرداری تهران تا پایان بهمن ماه

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، رئیس شورای شهر تهران از بررسی لایحه بودجه 1401 شهرداری تا انتها بهمن در شورا خبر داد و گفت: بودجه را ابتدا در کمیسیون تلفیق و بعد در صحن علنی شورا بررسی می کنیم. این فرایند ان شاءالله تا انتها بهمن به نتیجه خواهد رسید و نتیجه آن در صحن شورای شهر پس از تکمیل به صورت عمومی اعلام خواهد شد.

بررسی لایحه بودجه 1401 شهرداری تهران تا پایان بهمن ماه

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پایان چهل و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع وبلاگ آریابلاگ گفت: بودجه را ابتدا در کمیسیون تلفیق و بعد در صحن علنی شورا بررسی می کنیم. این فرایند ان شاءالله تا پایان بهمن به نتیجه خواهد رسید و نتیجه آن در صحن شورای شهر پس از تکمیل به صورت عمومی اعلام می شود.

وی اضافه نمود: شهردار تهران امروز در صحن شورا توضیحات مفصلی در مورد گلوگاه های شهرداری، مسائل شهر، منابع درآمدی و تنظیمات بودجه ای ارائه کردند و در شورا همه این مسائل بررسی خواهد شد.

چمران در پاسخ به این سوال که آیا بودجه اعلام شده در لایحه بودجه 1401 قابلیت تحقق دارد یا خیر؟ گفت: این مسأله بستگی به تلاش دوستان در شهرداری دارد و اینکه چقدر بتوانند مشارکت های عمومی را جذب کنند؛ به هر حال شرایط کشور هم در این زمینه حائز اهمیت است، به ویژه در ساخت وسازها می تواند افق روشنی جهت تحقق بودجه باز شود.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا نامگذاری کوچه، خیابان و معابر به نام مادران شهدا خواهیم داشت یا خیر؟ گفت: بله این مسأله حائز اهمیت است، به ویژه مادران شهیدی که چندین شهید تقدیم انقلاب و نظام کرده اند؛ ما می توانیم این موضوع را بررسی و مطالعه کنیم و اگر پیشنهادهایی هم باشد به اجرا درآوریم یا خود شورا پیشنهادهایی ارائه داده و بعد اجرا کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بررسی لایحه بودجه 1401 شهرداری تهران تا پایان بهمن ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی لایحه بودجه 1401 شهرداری تهران تا پایان بهمن ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید