ممنوعیت عرضه مرغ قطعه بندی شده در واحد های صنفی خبرنگاران

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، طبق اعلام اتاق اصناف ایران، تا اطلاع ثانوی عرضه هرگونه مرغ قطعه بندی شده در سطح اصناف به ویژه در استان تهران ممنوع است.

ممنوعیت عرضه مرغ قطعه بندی شده در واحد های صنفی خبرنگاران

به گزارش گروه مالی وبلاگ آریابلاگ، تا اطلاع ثانوی عرضه هرگونه مرغ قطعه بندی شده در سطح اصناف به ویژه در استان تهران ممنوع شد.

ابلاغیه اتاق اصناف ایران بر اساس بند 2 مصوبات نخستین جلسه قرارگاه ساماندهی مرغ کشور در خصوص ممنوعیت عرضه مرغ قطعه بندی شده و یا عرضه مرغ قطعه شده با طعم های مختلف توسط واحد های صنفی صادر شد.

نخستین جلسه قرارگاه ساماندهی مرغ کشور به ریاست وزیر جهاد کشاورزی برگزار و تا اطلاع ثانوی عرضه مرغ تکه ای (قطعه شده) در کلیه واحد های صنفی ممنوع اعلام شد.

بر این اساس قیمت مصوب مرغ گرم برای مصرف کننده جهت عرضه در واحد های صنفی 24900 تومان در هر کیلو گرم معین شده است.

در این راستا صرفا واحد های صنعتی منتخب، مجاز به بسته بندی مرغ قطعه شده بوده و بازرسان سازمان حمایت از مصرف کنندگان، واحد های بسته بندی عظیم را به طور مستمر پایش و حجم فراوری آن به طور پیوسته رصد خواهند نمود تا از سقف مصوب قرارگاه استانی تجاوز نکند.

در این زمینه برخورد با متخلفین این مصوبه از روز شنبه مورخ چهاردهم فروردین به شدت به عمل خواهد آمد و نظارت و بازرسی توسط نمایندگان سازمان تعزیرات حکومتی، بازرسان سازمان حمایت از مصرف کنندگان و اتاق های اصناف و سایر نهاد های مسئول برای اجرای دقیق دستورالعمل ابلاغی در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ممنوعیت عرضه مرغ قطعه بندی شده در واحد های صنفی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت عرضه مرغ قطعه بندی شده در واحد های صنفی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید