مشاور وزیر ارتباطات در توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه ها روستایی و مجری طرح USO منصوب شد

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ایرج روحی به عنوان مشاور وزیر در توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه ها روستایی و مجری طرح خدمات عمومی اجباری منصوب شد.

مشاور وزیر ارتباطات در توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه ها روستایی و مجری طرح USO منصوب شد

به گزارش گروه علم و پیشرفت وبلاگ آریابلاگ به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در راستای سیاست های عدالت محور دولت سیزدهم و خدمت رسانی به منطقه ها روستایی و توسعه شبکه ملی اطلاعات، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهرداد ترابیان، طی حکمی ایرج روحی را به سمت مشاور وزیر در توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه ها روستایی و مجری طرح خدمات عمومی اجباری (USO) منصوب کرد.

اتصال روستاهای با جمعیت بالای بیست خانوار به شبکه ملی اطلاعات تا انتها سال 1401 با کیفیت مناسب؛ ارتقا کیفیت شبکه در روستاهای راه اندازی شده؛ بروز رسانی آمار و شاخص ها و هم توسعه متوازن و عدالت محور خدمات ارتباطی روستایی؛ استفاده حداکثری از ظرفیت اپراتورهای مخابراتی؛ تقویت فضای رقابتی با شناسایی و استفاده از سایر ظرفیت های فنی کشور؛ راه اندازی مکانیسم سنجش و پایش برخط کیفیت شبکه ارتباطی در روستاها ؛ شفافیت در قراردادها و فرآیندها و مدیریت بهینه منابع اجرای طرح و بهره گیری از ظرفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای شکوفایی و توسعه اقتصاد روستاها از اهم انتظارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ایرجی روحی است که در حکم انتصاب وی آمده است.

ایرج روحی داری مدرک کارشناسی ارشد مخابرات است و بیش از دو دهه تجربه در سطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی در طراحی و پیاده سازی شبکه های ملی را در کارنامه خود دارد. او پیش ازاین مسئول توسعه زیرساخت شبکه ملی عدالت بوده و مدیریت صنعت زیرساخت و سلولار صنایع مخابرات ایران را هم در کارنامه خود دارد.

تا به امروز حدود 80 درصد از روستاهای بالای بیست خانوار کشور به شبکه ملی اطلاعات متصل شده اند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "مشاور وزیر ارتباطات در توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه ها روستایی و مجری طرح USO منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاور وزیر ارتباطات در توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه ها روستایی و مجری طرح USO منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید