شایعه یا حقیقت؛ زمزمه هایی از پیوستن مهدوی کیا به نیمکت تیم ملی

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، دعوت از تیم های ملی کشور های همسایه به تهران و انجام بازی با تیم ملی پیش از اینکه ملی پوشان راهی اتریش شوند فعلا نتیجه ای در پی نداشته است.

شایعه یا حقیقت؛ زمزمه هایی از پیوستن مهدوی کیا به نیمکت تیم ملی

شکست تیم ملی در برابر الجزایر و موقعیت متزلزل اسکوچیچ سرمربی تیم ملی را بر آن داشته این بار تمرینات تیم ملی را چند روز پیش از برگزاری بازی های محبت آمیز آغاز کند و اینبار خواستار این شده در تهران و پیش از اعزام به اتریش یک بازی محبت آمیز هم برگزار کند.

خبر های رسیده حکایت از آن دارد کمیته تیم های ملی قصد دارد تیم امید را برای بازی با تیم ملی در یکی از تاریخ های 24 یا 25 شهریور مهیا کند.

این در صورتی خواهد بود که مهدی مهدوی کیا برای جمع کردن بازیکنان تیم امید و در نهایت برگزاری بازی محبت آمیز با تیم ملی اعلام آمادگی کند. جالب اینکه بدانید قرارداد فدراسیون فوتبال با کادر فنی تیم ملی امید سرانجام یافته است.

مهدی مهدوی کیا پیش از اینکه سرمربی تیم امید شود مدیر فنی فدراسیون فوتبال بود و بار ها و بار ها در اردوی تیم ملی حاضر شده بود و گویی اسکوچیچ از او خواسته تیم امید را برای بازی با تیم ملی مهیا کند. شاید سرمربی تیم ملی در آینده بیشتر از مهدی مهدوی کیا در کادر فنی تیم ملی استفاده کند وهیچ بعید نیست با توصیه اسکوچیچ؛ مهدی مهدوی کیا در جام جهانی کنار تیم ملی باشد. زمزمه هایی هم وجود دارد مبنی بر اینکه او قرار است جانشین کریم باقری در اردوی تیم ملی شود. باید منتظر ماند و دید که این مطلب، حقیقت دارد یا شایعه است!

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "شایعه یا حقیقت؛ زمزمه هایی از پیوستن مهدوی کیا به نیمکت تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه یا حقیقت؛ زمزمه هایی از پیوستن مهدوی کیا به نیمکت تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید