خانم ها این 3 چیز را هرگز به همسرتان نگویید

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، هیچکس از همسرتان به شما نزدیک تر نیست، اما به این معنی هم نیست که شما باید همه چیز را کاملا به او بگویید.

خانم ها این 3 چیز را هرگز به همسرتان نگویید

چیزهایی وجود دارند که بهتر است مثل یک راز نزد خودتان باقی بمانند، به خاطر همسرتان و به خاطر زندگی مشترک تان! خیلی مهم است که با همسرتان روراست باشید اما اگر پای افشای راز پیش همسرتان به میان آمد، لطفا این سه راز را فاش نکنید. در این مطلب از وبلاگ آریابلاگ به بیان رازهایی که نبایند فاش شوند می پردازیم.

رازهایی که نبایند فاش شوند

در ادامه این مطلب چند مورد از این رازها را بیان نموده ایم پس با ما همراه شوید.

احساسات واقعی تان در خصوص نامزد سابق تان از رازهایی که نبایند فاش شوند

البته شکی نیست که همسرتان باید یک سری از واقعیت های کلی را در خصوص کسانی که قبلا در زندگی تان حضور داشته اند بداند، نام نامزد سابق تان، چند وقت با او بوده اید و چیزهایی مثل این. اما وارد جزئیات احساسی نشوید! مثلا نگویید رابطه ما با هم آنقدر لذت بخش و جالب بود… یا او در رفتارهای رمانتیک، حرف نداشت!.

به دلایل گوناگون! اول از همه، آن هیولای کوچک حسادت حتما وارد بازی خواهد شد و بر خلاف چیزی که برخی ها فکر می نمایند، احساسات حسادت، نفعی به زندگی مشترک تان نمی رساند، و حتی ممکن است همسرتان را خجالت زده کنید و باعث رنجش او شوید. روابط گذشته شما باید در همان گذشته باقی بمانند.

افزایش وزن همسرتان

برای خیلی از زوج ها، واقعیت خنده دار افزایش وزن بعد از ازدواج، قابل قبول نیست. اما اگر به سایز شلوار همسرتان یکی یا دوتا اضافه شد، لازم نیست به او بگویید دل تان می خواست این اضافه وزن را نداشت.

گاهی، خانم ها فراموش می نمایند که تصوری که یک نفر از بدن خود دارد تنها مختص خانم ها نیست و چیزی است که می تواند آقایان را هم اذیت کند. تصور کنید اگر خود شما دچار اضافه وزن شوید و همسرتان این موضوع را به روی شما بیاورد، چه احساسی پیدا خواهید کرد.

البته ما دوست داریم همسرمان سالم باشد. اگر دیدید توجه همسرتان به شرایط سلامت اش کم شده می توانید تشویقش کنید یک سری از عادت های نو را وارد زندگی اش کند و خودتان هم با رضایت همراهی اش کنید.

چیزهای کوچکی که او انجام می دهد و شما را دلخور می نماید از رازهایی که نبایند فاش شوند

اگر همسرتان کاری می نماید که برای تان جالب نیست، از خودتان صادقانه بپرسید آیا واقعا خیلی مهم است. چیزهایی مثل برعکس گذاشتن دستمال توالت یا روشن گذاشتن چراغ های خانه به علت فراموشی، واقعا اهمیت ندارند. اگر می توانید یک نفس عمیق بکشید و موضوع را رها کنید، این کار را بکنید. اگر هم برای تان مهم است و نمی توانید بیخیال از آن رد شوید، محبت آمیز و با مهربانی به همسرتان بگویید که آزرده می شوید.

چیزهای کوچکی که مهم نیستند ارزش این را ندارند که با همسرتان وارد بحث شوید و اوقات هر دوی تان تلخ گردد. همواره عشق را به رودرروی هم قرار گرفتن ترجیح بدهید. این طور تصور کنید که همسرتان هم بابت هر چیز کوچک و بی ارزشی مدام سرتان غر بزند و بحث کنید. چه حسی خواهید داشت؟

اگر انتخاب ها و تصمیم های تان هوشمندانه باشند، زندگی مشترک تان خیلی شاداب تر خواهد بود. پس با همسرتان روراست باشید و در همه چیز او را سهیم کنید، اما این سه مورد را پیش خودتان نگه دارید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب ازدواج اینترنتی خوب است یا بد؟ را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "خانم ها این 3 چیز را هرگز به همسرتان نگویید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانم ها این 3 چیز را هرگز به همسرتان نگویید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید