حرکت های احتمالی بیت کوین در روزهای آینده

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، یک کارشناس حوزه ارزهای دیجیتال می گوید نگرانی هایی از بابت احتمال نوسانات قیمتی در طول تعطیلات سال نوی میلادی وجود دارد، اما تا به امروز چنین اتفاقی نیفتاده و احتمالا بیت کوین به حرکت آهسته و پیوسته خود ادامه دهد.

حرکت های احتمالی بیت کوین در روزهای آینده

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، بیت کوین روز دوشنبه را با قیمت 51 هزار دلار آغاز کرد و حتی تا نزدیکی های 52 هزار دلار هم بالا رفت، اما نتوانست این فرایند را ادامه دهد و امروز دوباره به زیر سطح 50 هزار دلار پایین آمد. به نظر می رسد تریدرها برای تعطیلات سال نوی میلادی، کمی به خودشان استراحت داده اند. در این روزهای سرانجامی سال 2021 که کمی بازار رمزارزها شرایط نامعلومی به خود گرفته است، احسان عاشوری -کارشناس حوزه ارزهای دیجیتال- در گفت وگو با وبلاگ آریابلاگ، به مواردی اشاره نمود که می توانند حرکت بعدی بیت کوین را معین نمایند.

حرکت آهسته و پیوسته بیت کوین در کوتاه مدت

این کارشناس حوزه ارزهای دیجیتال، اعلام نمود: نگرانی هایی از بابت احتمال نوسانات قیمتی در طول تعطیلات سال نوی میلادی به علت نقدینگی کم بازار وجود دارد، اما به هرحال تا به امروز چنین اتفاقی نیفتاده و احتمالا بیت کوین به حرکت آهسته و پیوسته خودش ادامه دهد.

مدل انباشت به جریان عدد 97 هزار دلار را نشان می دهد

عاشوری اظهار کرد: طبق مدل انباشت به جریان (S2F) که به وسیله یکی از معروف ترین تریدرهای بازار رمزارزها یعنی پلن بی (Plan-B) ابداع شده است، این هفته باید منتظر قیمت 97 هزار دلاری بیت کوین باشیم، اما واقعیت چیز دیگری می گوید. پس از افت قیمت بیت کوین بعد از رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ خود (یعنی 69 هزار دلار)، بیت کوین تمام مدل هایی را که تا قبل از این درست کار می کردند، به چالش کشید.

مراقب بمب ساعتی سود باز باشید

وی با بیان اینکه سود باز نشان دهنده اندازه سرمایه ای است که به بازار وارد و از بازار خارج می گردد، گفت: اگر سرمایه بیشتری به بازار آینده بیت کوین وارد گردد، سود باز افزایش پیدا می نماید و اگر سرمایه بیشتری از این بازار خارج گردد، سود باز کاهش پیدا می نماید. در روزهای سرانجامی ماه دسامبر، سود باز بیت کوین در معاملات آینده افزایش یافته است. این موضوع به خودی خود چندان مورد توجه نیست، اما اگر افزایش سود باز با کاهش قیمت همراه گردد، باید آماده یه سردرد حسابی شویم.

تریدرها بیشتر از آنکه امیدوار باشند، نگرانند

این کارشناس ارزهای دیجیتال، با بیان اینکه تریدرها در سرانجام سال 2021، بیشتر از آنکه امیدوار باشند، نگرانند، اضافه نمود: باتوجه به شاخص ترس و طمع که نشان دهنده احساسات تریدرها و سرمایه گذاران رمزارزهاست، بازار روزهای سختی را پیش روی خود می بیند، حتی برای قیمت بالای 50 هزار دلار بیت کوین. شاخص ترس و طمع در حال حاضر عدد 40 را نشان می دهد و در محدوده ترس قرار گرفته است. هفته پیش این شاخص به 45 رسیده بود.

تعطیلی تمامی مراکز استخراج رمزارز در ایران تا 15 اسفند

عاشوری در سرانجام بیان نمود: در این بین از مهم ترین خبر داخلی نیز نباید گذشت و آن هم اینکه سخنگوی صنعت برق کشور، در روزهای گذشته اعلام نمود که برق تمام مراکز قانونی استخراج ارز دیجیتال سراسر کشور تا 15 اسفند قطع خواهد بود و این مجموعه ها فعالیتی نخواهند داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حرکت های احتمالی بیت کوین در روزهای آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت های احتمالی بیت کوین در روزهای آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید