برخورد قانونی با فرد هتاک به مردم مازندران در فضای مجازی

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، خبرنگاران/مازندران در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی با محتوای توهین و هتاکی یکی از مسافرین ورودی به کلاردشت به مردم مازندران، مردم این خطه خواستار مجازات این فرد خاطی شدند.

برخورد قانونی با فرد هتاک به مردم مازندران در فضای مجازی

حسین حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در گفت و گو با وبلاگ آریابلاگ، با اشاره به انتشار کلیپی مبنی بر اهانت به مازندرانی ها که از سوی فردی غیر مازندرانی که در ویلای شخصی در کلاردشت حضور داشته است، اظهار کرد: پس از پخش این کلیپ غیراخلاقی، بلافاصله نیروی انتظامی ورود پیدا نموده و اقدامات گسترده ای را در جهت شناسایی این فرد در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان اینکه اطلاعات اولیه ما نشان می دهد که این فرد از استان خارج شده است، توضیح داد: هرچند این فرد کلیپی در جهت عذرخواهی از مردم این استان به دلیل توهین و اهانت منتشر نموده است؛ اما همچنان کوشش ها برای دستگیری وی و تحویل به مقامات قضایی ادامه دارد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ادامه داد: به مردم اطمینان می دهیم که اقدامات را تا مرحله دستگیری این فرد انجام دهیم هر چند در پیگیری اجرا شده از خانواده این فرد وی به دنبال معرفی خود به دستگاه قضایی است.

حسن نژاد گفت: با توجه به اینکه فرد در مدت زمان کمی ویدیو عذرخواهی را منتشر نموده، این امر نشان از این موضوع دارد که در ضبط ویدیو اول، در حالت عادی نبوده است اما به دلیل توهین به فرهنگ و شخصیت مردم مازندران، با وی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برخورد قانونی با فرد هتاک به مردم مازندران در فضای مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد قانونی با فرد هتاک به مردم مازندران در فضای مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید