اقدام عجیب سازمان لیگ کاراته در مشخص قهرمان لیگ برتر بانوان

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، سرمربی تیم بانوان هیات کاراته اصفهان گفت: با وجودیکه دو مرتبه تیم مقاومت در مرحله گروهی مقابل ما شکست خورد اما سازمان لیگ کاراته برای معرفی تیم قهرمان امتیازات گروهی را مد نظر قرار نداد تا راه برای معرفی تیم مقاومت به عنوان قهرمان هموار شود.

اقدام عجیب سازمان لیگ کاراته در مشخص قهرمان لیگ برتر بانوان

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، پس از ماه ها بلاتکلیفی در از سرگیری رقابت های لیگ برتر و سوپرلیگ کاراته بدلیل شیوع کرونا، در نهایت سازمان لیگ فدراسیون کاراته با نیمه تمام گذاشتن مسابقات، اقدام به معرفی تیم های برتر این رقابت ها کرد.

اما پس از این اقدام سازمان لیگ فدراسیون کاراته، صدای اعتراض زیادی هم در آقایان و هم در بانوان شنیده شد و تیم های مختلف نقدها شدیدی را نسبت به نحوه بررسی ها در اعلام تیم های قهرمان گفتند.

راضیه جلیل پورسرمربی هیات کاراته اصفهان در لیگ برتر کاراته در مصاحبه با وبلاگ آریابلاگ، با انتقاد از اقدام سازمان لیگ فدراسیون کاراته در معرفی تیم مقاومت به عنوان قهرمان لیگ برتر کاراته بانوان، اظهار کرد: تیم ما در جریان رقابت های گروهی هم در دور رفت و هم در دور برگشت پیروز به شکست تیم مقاومت شد اما متاسفانه سازمان لیگ فدراسیون کاراته بدون بررسی دقیق و کارشناسی شده، اقدام به احتساب امتیازات از مرحله حذفی کرد و عملکرد تیم ما در مرحله گروهی را نادیده گرفت.

سرمربی تیم هیات کاراته اصفهان اضافه کرد: مطمئنا اگر تیم مقاومت در مرحله گروهی عملکردی بهتر از ما داشت، شک نکنید که امتیازات مرحله گروهی نیز مد نظر قرار می گرفت. مگر می شود نصف عملکرد ما در لیگ را نادیده بگیرند و ما را در حالی به عنوان نایب قهرمان معرفی کنند که پیروز شده ایم دو مرتبه تیم قهرمان را شکست دهیم. این اقدام سازمان لیگ کاراته بر خلاف آیین نامه و غیر قانونی بود. چرا باید از آب گل آلودکرونا ماهی بگیرند؟

وی شرح داد: رییس سازمان لیگ فدراسیون کاراته برای بررسی تعیین تکلیف مسابقات اقدام به برگزاری وبینار کرد که پایدار رییس سازمان لیگ گفت آیا موافق خاتمه لیگ هستید یا خیر که من در جواب گفتم فرمولتان برای تعیین تیم های برتر چیست که او در جواب گفت این جلسه مقدماتی است و قطعا جلسه نهایی با حضور کنندگان تیم ها برگزار خواهد شد.

جلیل پور ادامه داد: بعد از برگزاری وبینار، ما اگر پشت گوشمان را دیدیم جلسه دیگری را هم دیدیم. متاسفانه رییس سازمان لیگ فدراسیون کاراته جلسه ای را برای معرفی تیم های برتر برگزار کرد که هیچ کدام از کنندگان تیم ها در آن حضور نداشتند و فقط اعضای جدید الورود هیات رییسه سازمان لیگ بودند که آنها هم هیچ اطلاعی از شرایط و نتایج تیم ها نداشتند و در نهایت تیم مقاومت را در حالیکه دو مرتبه مقابل ما شکست خورده بود به عنوان قهرمان لیگ برتر معرفی کردند و ما نایب قهرمان شدیم!

وی در خاتمه گفت: طبق آیین نامه باید نتایج تیم ها از ابتدای لیگ مد نظر قرار بگیرد. این اقدام سازمان لیگ کاملا بر خلاف قانون و آیین نامه لیگ است و نباید تیم مقاومت در رده نخست قرار بگیرد.امیدوارم سازمان لیگ کاراته در اینباره تجدید نظر کند تا حق به حقدار برسد. اگر هر تیم دیگری که ما مقابلشان قرار نگرفته بودیم بر سکوی نخست قرار می گرفت اعتراضی نداشتیم اما نباید تیم مقاومت که 2 مرتبه مقابل ما شکست خورده بالاتر از تیم ما بر سکوی قهرمانی بایستد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اقدام عجیب سازمان لیگ کاراته در مشخص قهرمان لیگ برتر بانوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب سازمان لیگ کاراته در مشخص قهرمان لیگ برتر بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید