اعلام آمادگی بیش از 100 کشور برای حضور در جشنواره پرواز

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، دبیر اجرایی پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم پرواز توضیحاتی درباره تعداد آثار راه یافته به این جشنواره ارائه کرد.

اعلام آمادگی بیش از 100 کشور برای حضور در جشنواره پرواز

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ آریابلاگ به نقل از دبیرخانه پنجمین دوره جشنواره فیلم پرواز، محمدعلی خبیر دبیر اجرایی جشنواره فیلم پرواز درباره آثار ارسال شده به این جشنواره گفت: با اتمام مهلت ارسال آثار بالغ بر 1700 فیلم و فیلمنامه از ایران و کشور های مختلف به دبیرخانه ارسال شده است.

وی ادامه داد: با اتمام مهلت ارسال آثار و جمع بندی تمامی فیلم ها و فیلمنامه های ارسال شده به دبیرخانه، فیلمسازان بیش از 100 کشور برای حضور در جشنواره اعلام آمادگی نموده اند. از مجموع آثار، در بخش بین الملل، 835 فیلم داستانی و تجربی، 226 مستند و 198 انیمیشن به دبیرخانه ارسال شده است. بعلاوه در بخش ملی نیز، 276 اثر داستانی و تجربی، 54 مستند، 34 انیمیشن و 77 فیلمنامه از سوی دبیرخانه برای حضور در جشنواره پذیرفته شده است.

خبیر در خاتمه درباره کشور های متقاضی و بیشترین آثار ارسال شده از کشور های مختلف برای حضور در دوره پنجم جشنواره فیلم پرواز گفت: به ترتیب کشور های ایران، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه، اسپانیا، آمریکا، انگلیس، روسیه، ایتالیا و مصر بالاترین مقدار مشارکت را در میان سایر کشور ها داشته اند.

پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم پرواز به دبیری محمدرضا شرف الدین با موضوع توانمندی های افراد دچارمعلولیت های گوناگون آذر سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعلام آمادگی بیش از 100 کشور برای حضور در جشنواره پرواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی بیش از 100 کشور برای حضور در جشنواره پرواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید