از محدودیت های امنیتی اطراف کنگره آمریکا کاسته می گردد

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، مقام های امنیتی آمریکا گفتند، حصارکشی اطراف کنگره که از زمان حمله شش ژانویه به این ساختمان قانونگذاری بر پا بوده است، به زودی کاهش می یابد.

از محدودیت های امنیتی اطراف کنگره آمریکا کاسته می گردد

به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، تیموتی بلاجت، سرپرست امور امنیتی مجلس نمایندگان آمریکا در یادداشتی به اعضای کنگره گفت، با توجه به اطلاعات پلیس کنگره مبنی بر اینکه هیچ تهدید معتبر و شناخته شده ای برای ادامه تدابیر امنیتی موجود نیست این حصارکشی در دو مرحله کاهش می یابد.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بعد از اطلاعیه بلاجت به قانونگذاران کشورش گفت که پلیس کنگره به رصد شرایط تهدید ادامه خواهد داد و چنانچه احتیاج باشد وارد عمل می گردد.

سیاستمداران آمریکایی از هر دو حزب، این حصارکشی را ناخوشایند، گران و غیرضروری توصیف می نمایند، با اینکه نگرانی های امنیتی همچنان وجود دارد. با این حال، سرپرست امور امنیتی مجلس نمایندگان آمریکا میگوید که هیچ تهدید معتبر و شناخته شده ای که بتواند تدابیر امنیتی پیچیده در اطراف کنگره یا پایتخت را توجیه کند، وجود ندارد.

پارامترهای امنیتی فراتر از کنگره آمریکا رفته و پارک ها و ساختمان های اداری اطراف را هم درگیر نموده است. سیاستمداران همچنین درباره راه اندازی یک کمیسیون دو حزبی برای آنالیز قصورهای امنیتی عظیم که منجر به شورش شش ژانویه شد و چگونگی واکنش به آنها در بلندمدت رایزنی می نمایند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "از محدودیت های امنیتی اطراف کنگره آمریکا کاسته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از محدودیت های امنیتی اطراف کنگره آمریکا کاسته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید