90 دقیقه بهتر از نساجی بازی کردیم

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره بازی تیمش برابر نساجی مازندران توضیحاتی را اعلام کرد.

90 دقیقه بهتر از نساجی بازی کردیم

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، سیدمجتبی حسینی، سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از تساوی تیمش مقابل نساجی مازندران گفت: خیلی خوشحالم که مهمان مردم خوب مازندران بودیم. از این استان و شهر قائمشهر خاطرات خوبی دارم. پیکان در طول 90 دقیقه بهتر، با برنامه تر و پُرانرژی تر کار کرد؛ اما 2 گل روی اشتباهات فردی دریافت کردیم. در این زمین سخت که نمی گردد روی آن فوتبال بازی کرد، یک بر صفر عقب بودیم و بازی را برگرداندیم که این شاهکار بازیکنان ما بود.

سرمربی پیکان با انتقاد از شرایط چمن استادیوم شهدای ساری گفت: بازیکنان ما در این شرایط خیلی خوب بازی کردند و از آن ها تشکر می کنم. امیدوارم مسئولان فکری به حال استان قهرمان پرور مازندران نمایند. حیف است که امکانات ورزشی مازندران این طور باشد. مازندران در ورزش ما آبروداری می نماید.

حسینی در مورد سر و صدای نیمکت این تیم گفت: من آدم شلوغ کاری نیستم و 2 سال در نساجی کار کردم. زمانی که بازی ها بدون تماشاگر برگزار می شوند، نباید چند لیدر وارد استادیوم شوند و فحاشی نمایند. صدای توهین این افراد به نیمکت ما رسید. آن ها اجازه ورود به استادیوم را نداشتند.

او درباره اعتراض خود به عملکرد داوری گفت: زمین بازی ناهموار بود و زمانی که بازی، فیزیکی می گردد هر 2 تیم به تصمیمات داور اعتراض می نمایند. مدافع نساجی در محوطه جریمه روی بازیکن ما خراب شد و آنالیزور های پیکان گفتند که خطای محرز اعلام نشد. به داوران که فشار زیادی را تحمل کردند، خسته نباشید می گویم.

حسینی درباره غیبت عوامل پیکان در نشست هماهنگی پیش از بازی بیان نمود: هتل ما در بابلسر بود و یک ساعت و 15 دقیقه تا محل برگزاری این جلسه فاصله داشتیم. عرض جاده خیلی کم است.

سرمربی پیکان در واکنش به خوشحالی خود رو به نیمکت تیم حریف و ناراحتی عوامل نساجی مازندران گفت: اعضای تیم نساجی رفقای من هستند و من عاشق مازندران هستم. به خاطر این اتفاق عذرخواهی می کنم. من به سمت نیمکت نساجی خوشحالی نکردم.

بیشتر بخوانید

  • نساجی 2 - پیکان 2 / شاگردان الهامی متوقف شدند
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "90 دقیقه بهتر از نساجی بازی کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "90 دقیقه بهتر از نساجی بازی کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید