4 نکته مهم برای ست کردن بوت مچی که باید بدانید

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، بوت های مچی یکی از اقلام ضروری برای کمد لباس خانم ها هستند. کاربردی بودن، راحتی و شیک بودن آن ها را به درجه بالایی از عالی بودن رسانده است. این بوت ها نه تنها برای تمام زمان های سال مناسب هستند بلکه می توانند با استایل های بسیار زیادی ست شده و به سادگی استایل رسمی یا غیررسمی ایجاد نمایند. بنابراین اگر تا به امروز از همه پتانسیل و قابلیت های بوت خود استفاده نکرده اید اکنون زمان آن فرا رسیده است که بدانید این کفش ها چقدر کاربردی هستند. به همین دلیل در این مطلب به آنالیز بوت مچی و چگونگی ست کردن آن در استایل پرداخته ایم.

4 نکته مهم برای ست کردن بوت مچی که باید بدانید

خوشبختانه روش های بسیار زیادی برای ست کردن بوت های مچی در استایل وجود دارد. از استایل جین غیررسمی تا لباس رسمی اداری همه این استایل های شیک این اطمینان را می دهند که این کفش ها می توانند انتخاب مورد علاقه شما برای همه سال باشند.

1. با بوت مچی چه چیزی بپوشیم؟

یکی از برترین نکات در رابطه با بوت مچی این است که بسیار کاربردی است. استایل شیک و طول کاربردی آن باعث شده اند این کفش های شیک با بسیاری از استایل ها ست شوند. فرقی نمی نماید که شلوار جین، پارچه ای، دامن، پیراهن یا لباس سرهمی پوشیده اید، در هر صورت بوت های مچی انتخاب عالی ای برای کفش هستند. بعلاوه هنگام پوشیدن این کفش ها نباید از تغییر لباس هایتان واهمه داشته باشید. حتی یک چیز غیرمنظره که انتظارش را ندارید مانند شلوار اسلش هم می تواند با بوت مچی بسیار زیبا به نظر برسد. با وجود اینکه ایجاد استایل رسمی با بوت مچی سخت نیست اما این کفش ها برای موقعیت های غیررسمی در پاییز و زمستان هم مناسب و کاربردی هستند.

  • 4 مدل بوت مجذوب نماینده که برای استایل های پاییزی مناسبند

2. استایل هایی که می توان با بوت مچی ایجاد کرد

اگرچه بوت مچی می تواند با مجموعه ای از استایل ها ست گردد اما در این مطلب چند مورد از برترین استایل هایی که می توان با این بوت ایجاد کرد را معرفی نموده ایم. فرقی نمی نماید که بخواهید بوت های خود را برای استایل آخر هفته، بیرون رفتن یا سرکار رفتن بهره ببرید در هر صورت گزینه هایی را در این مطلب توضیح داده ایم. فقط به خاطر داشته باشید که به مدل و بلندی کفش خود برای دستیابی به برترین ظاهر توجه کنید.

مدل های بی شماری از بوت های مچی به علت محبوبیت شان در بازار وجود دارد و هر کدام از آن ها جلوه متفاوتی را به استایل شما اضافه می نمایند. بنابراین اگر هدف شما ایجاد استایل شیک و درخشان است یک بوت پاشنه بلند می تواند برترین انتخاب باشد. بعلاوه پس از این گزینه اگر در پی یک گزینه زیبا و راحت هستید یک بوت تخت انتخاب ایدئآلی به شمار می رود.

ست کردن بوت مچی با شلوار جین

بوت های مچی و شلوار جین ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد می نمایند. هر دوی آن ها کلاسیک و غیررسمی و در عین حال شیک و زیبا هستند. بعلاوه این ترکیب همواره زیبا به نظر می رسد و برای موقعیت های راحت عالی است. بسیاری از بوت های مچی به علت مدل باریکی که دارند برترین مکمل برای شلوار جین های اسکینی یا اندامی هستند. یک جفت شلوار جین اندامی، یک پیراهن دکمه دار و یک کت استایل شیکی را ایجاد می نمایند که به خوبی با بوت مچی ست می گردد. نکته ای که باید در نظر داشته باشید بلندی شلوار جین است. در پی مدل کوتاه یا مدلی باشید که از پایین تا شده باشد زیرا باعث نمایش بهتر بوت شده و ظاهر متوازن تری را ایجاد می نماید.

ست کردن بوت مچی با شلوار کوتاه و گشاد

شلوارهای کوتاه و گشاد در حال حاضر محبوبیت بسیار زیادی پیدا نموده اند و با بوت مچی ترکیب بسیار زیبایی ایجاد می نمایند. برخلاف کفش های کتانی که اغلب در ترکیب با شلوارهای گشاد و کوتاه باعث می شوند کوتاه تر به نظر برسید اما بوت های مچی پاشنه بلند می توانند باعث افزایش قد شما شده و استایل شیک و زیباتری را ایجاد نمایند.

اگرچه کفش های پاشنه بلند بدون بند هم می توانند همین اندازه بلندی را ایجاد نمایند اما بوت های مچی راحت تر و کاربردی تر هستند. این بوت ها بعلاوه برای پوشیدن در طول روز و در زمستان انتخاب ایدئآلی به شمار رفته و استایل همراه شلوار گشاد را به خوبی تکمیل می نمایند. برای ایجاد استایلی که شیک و زیبا است سعی کنید یک جفت شلوار گشاد سرمه ای را با بوت مچی مشکی، تیشرت سفید و کت چرم ست کنید.

  • چگونه با بوت چوکا یک استایل شیک داشته باشیم؟

ست کردن بوت مچی چرم با پیراهن و دامن

هنگام انتخاب اجزای کلاسیک کمد لباس مانند بوت مچی همه ما ممکن است انتخاب های اشتباهی داشته باشیم. پس از ست کردن بوت های دلخواه خود با شلوار جین، تصور پوشیدن آن ها با چیز دیگر سخت است. از پوشیدن بوت مچی خود با چیزی غیر از شلوار جین نترسید. ست کردن بوت مچی با پیراهن یا دامن می تواند یک انتخاب عالی برای موقعیت های غیر رسمی ایجاد کند. برای ایجاد برترین استایل سعی کنید پیراهن یا دامن با بلندی میانه را انتخاب کنید. با انجام این کار استایل شیک و بسیار مدرنی را ایجاد خواهید کرد.

استفاده از بوت مچی برای محل کار

آیا بوت های مچی فقط برای مهمانی و بیرون رفتن مناسب هستند؟ خیر. این کفش های کاربردی می توانند در همه روزهای هفته حتی زمانی که به محل کار می روید استفاده شوند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که استایل خود را شیک و مرتب نگه دارید تا بوت های مچی برای استایل کاری مناسب شوند. این کار را با انتخاب یک جفت بوت مچی چرم شروع کنید. ظاهر نرم و تمیز چرم زیبایی درخشانی را ایجاد می نماید. سپس بوت های خود را با اجزایی که شیک و زیبا هستند ست کنید. یک شلوار پارچه ای، پیراهن متناسب و کت راسته انتخاب های بسیار مناسبی هستند. بعلاوه می توانید از کت و شلوار هم بهره ببرید.

  • 11 مدل بوت مردانه که ترکیب مجذوب نمایندهی با شلوار جین ایجاد می نمایند

3. چگونه از بوت های مچی تخت در استایل خود استفاده کنیم؟

با وجود اینکه بوت های مچی پاشنه دار برای ایجاد استایل شیک غیررسمی مناسب هستند اما بوت های مچی تخت ظاهر راحت و زیبایی را ایجاد می نمایند. فقط دقت داشته باشید که مدل شیکی را انتخاب کنید تا از ساده یا خسته نماینده به نظر رسیدن بوت های خود جلوگیری کنید. حتی می توانید مدل های دارای سگگ یا گیره را هم انتخاب کنید تا شیک تر و زیباتر به نظر برسند. از آنجایی که بوت های مچی تخت مجذوب نمایندهیت کمتری نسبت به بوت های پاشنه دار دارند به خاطر داشته باشید که آن ها را با شلوارهای اندامی ست کنید. شلوارهای اندامی جین مشکی انتخاب های بسیار عالی ای هستند و به ایجاد استایل شیک و زیبا یاری می نمایند.

  • چگونه بوت بلند را استایل کنید تا ظاهری شیک و چشمگیر داشته باشید؟

4. نکات مربوط به پوشیدن بوت مچی

  • برای داشتن استایل غیررسمی شیک تر از بوت پاشنه دار بهره ببرید.
  • برای داشتن استایل شیک زیبا و راحت از بوت مچی تخت بهره ببرید.
  • بوت مچی و شلوار جین را یک ترکیب شیک راحت برای استایل آخرهفته خود بسازید.
  • بوت مچی خود را با پیراهن یا دامن برای ایجاد استایل روزمره شیک یا استایل مهمانی غیررسمی ست کنید.
  • برای پوشیدن بوت مچی برای محل کار یک جفت بوت چرم انتخاب نموده و آن را با استایل شیک و زیبای خود ست کنید.
  • برای ایجاد استایل مدرن شیک بوت مچی را با شلوار گشاد یا کوتاه بپوشید.

منبع: The Trend Spotter

منبع: دیجی استایل

به "4 نکته مهم برای ست کردن بوت مچی که باید بدانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 نکته مهم برای ست کردن بوت مچی که باید بدانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید