کرونا ، تمدید دو ماهه فرصت تسلیم اظهارنامه های مالیاتی در هرمزگان

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و شورای هماهنگی سران سه قوه زمان تسلیم اظهارنامه های مالیاتی مودیان در این استان نیز همچون دیگر مناطق کشور به مدت 2 ماه تمدید شد.

کرونا ، تمدید دو ماهه فرصت تسلیم اظهارنامه های مالیاتی در هرمزگان

به گزارش وبلاگ آریابلاگ آنلاین به نقل از ایرنا، شاکر رضا مریدی دوشنبه 9 تیر به وبلاگ آریابلاگ گفت: کرونا خسارت بسیاری بر حوزه اقتصاد و صاحبان مشاغل وارد نموده و بر اساس دستورالعمل مذکور، صاحبان مشاغل (اشخاص حقیقی) تا 31 مرداد و مودیان حقوقی تا 31 شهریور فرصت دارند اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال 1398 خود را به صورت الکترونیکی به سازمان تسلیم نمایند.

مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان بیان نمود: طبق مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا، مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده نیز تمدیدشده است، با توجه به اینکه موعد ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل بهار تا 15 تیرماه است، این دسته از مودیان نیز برای تسلیم اظهارنامه خود تا 15 شهریورماه 1399 مهلت دارند.

وی تأکید کرد: هرگونه معافیت و اعمال مقررات مالیاتی مشروط به تسلیم به موقع اظهارنامه است.

مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان گفت: هرمزگان ازجمله مناطق با شیوع بالای کرونا در شرایط فعلی است، در این شرایط مودیان باید از هرگونه مراجعه غیرضروری به اداره های مالیاتی خودداری نمایند و به وسیله سامانه خدمات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به آدرس www. Tax. gov. ir نسبت به ارسال اظهارنامه مالیاتی و پرداخت مالیات اقدام نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "کرونا ، تمدید دو ماهه فرصت تسلیم اظهارنامه های مالیاتی در هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا ، تمدید دو ماهه فرصت تسلیم اظهارنامه های مالیاتی در هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید