کبیر: پتی آماده تر از سال های گذشته وارد لیگ شده است، برخی از تیم ها شرایط حضور در لیگ برتر را ندارند

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، رئیس کمیته فنی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: پری پتی آماده تر از سال های گذشته وارد لیگ برتر شده و از خارجی های خوب و باثبات لیگ ایران است.

کبیر: پتی آماده تر از سال های گذشته وارد لیگ شده است، برخی از تیم ها شرایط حضور در لیگ برتر را ندارند

اسدالله کبیر رئیس کمیته فنی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آریابلاگ در خصوص شرایط تیم شهرداری در آغاز فصل تازه لیگ برتر گفت: خوشبختانه آغاز خوبی در لیگ داشتیم، ولی با توجه به اینکه تیم ها هنوز شناخت لازم را از هم ندارند، بازی ها آسان نیست. تیم سیرجان، نخستین حضور خود در لیگ برتر را تجربه می نماید و در بازی های بعدی با اضافه شدن دومین بازیکن خارجی، بهتر و هماهنگ تر خواهد شد.

رئیس کمیته فنی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره درخشش پری پتی گارد آمریکایی تیم شهرداری گفت: او چهارمین سال حضورش را در تیم شهرداری می گذراند. پتی آماده تر از سال های گذشته وارد لیگ شده و از خارجی های خوب و باثبات لیگ ایران است. او تک روی نمی نماید و کاملاً در خدمت تیم است.

کبیر راجع به حضور 16 تیم در لیگ برتر بسکتبال توضیح داد: برخی از تیم ها شرایط حضور در لیگ برتر را ندارند. علاوه بر این موضوع، جوانان زیادی در لیگ برتر شاغل هستند که در کنار بازیکنان باتجربه در سال های بعدی، پیشرفت خواهند کرد. هر تیم، 15 بازیکن ایرانی و دو بازیکن خارجی و یا 17 بازیکن ایرانی می تواند داشته باشد که تعداد زیادی خواهد شد. به این ترتیب، جوانان بیشتری، فرصت عرض اندام و کسب تجربه در لیگ را خواهند داشت.

شهرداری گرگان در دومین بازی خود در لیگ برتر بسکتبال از ساعت 15 امروز (دوشنبه) به مصاف نیروی زمینی می رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کبیر: پتی آماده تر از سال های گذشته وارد لیگ شده است، برخی از تیم ها شرایط حضور در لیگ برتر را ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کبیر: پتی آماده تر از سال های گذشته وارد لیگ شده است، برخی از تیم ها شرایط حضور در لیگ برتر را ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید