پیشنهاد 1300,000,000,000 میلیاردی به طارمی تایید شد ، تیم مطرح انگلیس در پی ستاره ایرانی

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، دی مارزیو، خبرنگار معروف ایتالیایی اسکای مدعی شد که تاتنهام برای جذب مهدی طارمی، آماده ارائه پیشنهاد به پورتو است.

پیشنهاد 1300,000,000,000 میلیاردی به طارمی تایید شد ، تیم مطرح انگلیس در پی ستاره ایرانی

به گزارش وبلاگ آریابلاگ خبر علاقه تاتنهام به مهاجم ایرانی پورتو موضوعی است که در پنجره های تابستانی فصل قبل نیز مطرح شد. انتشار این شایعه حتی دو سال قبل نیز واکنش مهدی طارمی را در پی داشت و دو باشگاه به صورت جدی مذاکراتی برای این انتقال نداشتند تا حضور بازیکن بوشهری در لیگ جزیره به دست فراموشی سپرده گردد.

با این حال از صبح دیروز اخباری درخصوص علاقه تاتنهام به مهدی طارمی یک بار دیگر در رسانه ها منتشر شد. اوجوگو که یکی از روزنامه های معتبر و معروف پرتغال است، در خبری مدعی شد که در صورت جدایی هری کین از تاتنهام، مدیران این باشگاه برای جذب مهدی طارمی اقدام خواهند کرد.

با توجه به شایعات فصول گذشته، این خبر چندان مورد توجه قرار نگرفت تا اینکه آدینه شب، جیانلوکا دی مارزیو با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود مدعی شد که صحبت ها پیرامون علاقه تاتنهام به طارمی جدی است و تیم انگلیسی حتی حاضر است نخستین پیشنهاد خود را ارسال کند.

دی مارزیو طی مطلبی که در وب سایت شخصی خود منتشر نموده، با تیتر تماس تاتنهام با پورتو برای طارمی نوشته است: زمان برای آغاز فصل 2023-2024 لیگ برتر کمتر و کمتر می گردد. پس از قهرمانی پپ گواردیولا با منچسترسیتی در فصل قبل، چند تیم انگلیسی برای یک رقابت نو، خود را در بازار جابجایی تقویت نموده اند. در این میان تاتنهام نیز ساکت ننشسته است.

تاتنهام در پی مهاجم ایرانی پورتو است. تماس های مداوم بین تاتنهام و باشگاه پرتغالی به وسیله ایجنت ژرژ مندز برقرار شده است.

باشگاه انگلیسی برای جذب طارمی، یک پیشنهاد 24 میلیون یورویی (بیش از 1300 میلیارد تومان) آماده دارد و پورتو 30 میلیون یورو می خواهد.

این مهاجم در فصل قبل 33 بازی در لیگ انجام داد و 22 گل به ثمر رسانده و 7 پاس گل نیز داده است. اما این بازیکن متولد 1992، در لیگ قهرمانان اروپا 7 بازی انجام داد که 5 گل زد و 2 پاس گل نیز به ثبت رساند.

منبع: همشهری آنلاین

به "پیشنهاد 1300,000,000,000 میلیاردی به طارمی تایید شد ، تیم مطرح انگلیس در پی ستاره ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد 1300,000,000,000 میلیاردی به طارمی تایید شد ، تیم مطرح انگلیس در پی ستاره ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید