پرتاب دل و روده خوک در مجلس تایوان

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، چند روز پیش مخالفان در اعتراضاتی با هوا کردن یک خوک بادی غول پیکر مخالفت خود را با واردات گوشت خوک آمریکایی نشان دادند.

پرتاب دل و روده خوک در مجلس تایوان

نمایندگان مخالف در مجلس تایوان با پرت کردن دل و روده خوک در صحن مجلس، اعتراض خود را به آسان تر شدن واردات گوشت خوک نشان دادند.

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، آن ها می گویند که تصمیم اخیر دولت مبنی بر اجازه واردات گوشت خوک آمریکایی تهدیدی برای سلامتی انسان است. به گفته آن ها گوشت وارداتی حاوی راکتوپامین نوعی ماده افزودنی به خوراک دامهاست که استفاده از آن در تایوان، چین و اتحادیه اروپا ممنوع است.

بی بی سی در این باره نوشت: حزب حاکم این اتهام را رد کرده و خواستار انجام بحث منطقی در این باره شده است.

نمایندگان حزب اصلی مخالف (کومینتانگ) در این کشور، سطل های حاوی روده خوک را به سمت سو تسنگ-چانگ پرتاب کردند تا او را از طرح سوال در مجلس بازدارند.

خبرگزاری رویترز گزارش کرده که حزب حاکم پیشرو دموکراتیک این اعتراض منزجرکننده را محکوم کرده و آن را هدر دادن غذا خواند که منجر به پخش بوی نامناسب در مجلس شده است.

بروز چنین جنجال هایی در مجلس تایوان امری غیرمعمول نیست.

واشنگتن در ماه اوت سال جاری از تصمیم رئیس جمهور تایوان (تسای اینگ-ون) در مورد آسان تر شدن واردات گوشت خوک از آمریکا از اول ژانویه سال آینده میلادی استقبال کرد.

اما این اقدام باعث افزایش مخالفت ها شده است، بویژه پس از رسوایی های اخیر در مورد ایمنی مواد غذایی که نگرانی هایی را در میان مردم ایجاد کرده است.

چند روز پیش مخالفان در اعتراضاتی با هوا کردن یک خوک بادی غول پیکر مخالفت خود را با واردات گوشت خوک آمریکایی نشان دادند.

تایوان به خاطر درگیری های گاه و بیگاهی که در مجلس این کشور اتفاق می افتد معروف است.

در یک درگیری شدید در ژوئیه 2017، نمایندگان هنگام بحث در مورد لایحه هزینه زیرساخت ها، صندلی ها را به سمت یکدیگر پرت کردند.

منبع: عصر ایران

به "پرتاب دل و روده خوک در مجلس تایوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرتاب دل و روده خوک در مجلس تایوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید