ممنوعیت سفر به شهر های قرمز و نارنجی ادامه دارد

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ممنوعیت سفر به شهر های قرمز و نارنجی کرونایی خبرداد.

ممنوعیت سفر به شهر های قرمز و نارنجی ادامه دارد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آریابلاگ، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، در مورد شرایط اجرای محدودیت و ممنوعیت های تردد به شهر های کرونایی گفت: اگرچه طرح چند روزه ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر به اتمام رسیده، اما کماکان طبق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا تردد و ورود و خروج به شهر های گروه های قرمز و نارنجی تابع محدودیت است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا توضیح داد: بر اساس مصوبات ابلاغی، خروج خودرو با پلاک بومی از شهر های قرمز و نارنجی و ورود پلاک های غیر بومی به این دسته از شهر ها ممنوع بوده و اعمال قانون و جریمه را در پی خواهد داشت.

سرهنگ شیرانی با بیان این مطلب که دوربین های ثبت تخلف به صورت هوشمند و تیم های پلیس راه و راهور به صورت فیزیکی مستقر بوده و نسبت به شناسایی و برخورد با تخلفات اقدام خواهند کرد در مورد تردد شبانه گفت: محدودیت تردد شبانه از ساعت 22 تا 3 بامداد در تمام شهر ها با رنگ بندی های مختلف ادامه خواهد داشت و متخلفان جریمه 200 هزار تومانی خواهند شد.

وی از همراهی هموطنان در توجه به توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا و پرهیز از سفر های غیر ضروری تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ممنوعیت سفر به شهر های قرمز و نارنجی ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت سفر به شهر های قرمز و نارنجی ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید