مشارکت یک میلیارد ریالی شرکت گاز کربنیک بن در روستای بارده

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، شرکت گاز کربنیک بن در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه به کمک مردم روستای بارده و کشاورزان و دامداران شتافت.

مشارکت یک میلیارد ریالی شرکت گاز کربنیک بن در روستای بارده

آقای علی بیگی فرماندار شهرستان بن طی نشست و مذاکره با مدیرعامل و مهندسین این شرکت گفت: لوله 80 متری مربوط به تخلیه و خروجی آب سد روستای بارده در سیل اخیر دچار انسداد راستا شده است.

وی اضافه نمود: به منظور لایروبی و تخلیه نخاله های موجود حادث شده در سیل اخیر احتیاج به تخلیه آب موجود در سد بوده است.

بیشتر بخوانید

علی بیگی با اشاره به نظر کارشناسان اداره منابع طبیعی استان اظهار داشت: برآورد ریالی این کارشناسان مبلغ یک میلیارد ریال بوده است.

وی به فعالیت های خیری و خداپسندانه این شرکت در بسیاری از فعالیت های شهرستان اشاره و تأکید کرد: شرکت گاز کربنیک بن با مدیریت برادران سلیمی یکی از شرکت های فنی و مهندسی نمونه کشوری است که با کشور های پیشرفته صنعتی بین الملل رقابت می نماید.

علی بیگی اظهار داشت: مهندسین شرکت در روز آدینه 25 شهریور ماه با طرحی خلاقانه و با بهره گیری از دانش و استفاده از تزریق گاز co2 پیروز به برطرف مسدودی خروجی و لوله تخلیه آب سد شدند.

فرماندار بن یادآور شد: معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صمت در سفر به استان و بازدید از شرکت گاز کربنیک بن، این شرکت را یکی از پیروز ترین و دانش بنیانی ترین شرکت های کشور معرفی کرد.

علی بیگی در ادامه روند کار درخصوص سد روستای بارده گفت: لایروبی و تخلیه نخاله های موجود در سد خاکی این روستا طی روز های آینده و در اولین فرصت انجام خواهد شد.

وبلاگ آریابلاگ چهارمحال و بختیاری شهرکرد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مشارکت یک میلیارد ریالی شرکت گاز کربنیک بن در روستای بارده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت یک میلیارد ریالی شرکت گاز کربنیک بن در روستای بارده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید