مدافع مطرح، ولی جنجالی در لیست خرید یحیی

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، یحیی گل محمدی توانست پرسپولیس را در فصل گذشته فوتبال باشگاهی کشور صاحب سه گانه قهرمانی کند تا ادامه حضورش در این تیم برای طرفداران این تیم اهمیت زیادی پیدا کند.

مدافع مطرح، ولی جنجالی در لیست خرید یحیی

او پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات تصمیم به ماندن در این تیم گرفت تا خواسته های خود برای تقویت این تیم را به باشگاه اعلام کند. گل محمدی اولویت خود را تمدید قرارداد با بازیکنان تیم دانست، اما خواستار جذب سه بازیکن در مرحله نخست جذب بازیکن شد. سرمربی پرسپولیس ابتدا یک فهرست معین را در اختیار باشگاه گذاشت، اما در ادامه آن را تغییر داد تا نام یکی از جنجالی ترین بازیکنان سابق پرسپولیس در آن گنجانده گردد.

شجاع خلیل زاده مدافع پیشین پرسپولیس که جدایی اش از این باشگاه ناراحتی بخش قابل توجهی از هواداران را به دلیل ترک سرخپوشان در آستانه فینال لیگ قهرمانان 2020 آسیا به همراه داشت در فهرست فعلی خرید های یحیی برای پرسپولیس قرار گرفته است.

نحوه جدایی خلیل زاده از پرسپولیس، درگیری های رسانه ای این مدافع با رسول پناه سرپرست وقت باشگاه و بعلاوه بوسه این بازیکن به لوگو باشگاه الریان قطر بعد از پیوستن به این تیم از دلایلی بود که او را به یکی از نفرات جنجالی فوتبال ایران تبدیل کرد.

این در حالی است که مرتضی پورعلی گنجی و گئورگی گولسیانی در قلب دفاع این تیم در فصل گذشته آماری مطلوبی از خود بر جای گذاشتند تا پرسپولیس تنها 13 گل خورده داشته باشد.

خلیل زاده بعد از بازی در تیم الریان، راهی الاهلی شد. او حالا در شرایطی در فهرست خرید یحیی حضور دارد که باشگاه الاهلی قطر حاضر به تمدید قرارداد او برای فصل پیش رو نشد تا این بازیکن در فهرست مازاد قطری ها قرار بگیرد.

بعلاوه خلیل زاده به دلیل مصدومیت در بین بازیکنان تیم ملی ایران برای تورنمنت کافا نیز حضور نداشت، اما حالا گل محمدی تصمیم به جذب این بازیکن گرفته است.

باید دید تغییر تصمیم یحیی مبنی بر ورود خلیل زاده به فهرست خرید تیمش به دلیل احتمال جدایی قریب الوقوع پورعلی گنجی یا گولسیانی خواهد بود یا او میخواهد خلیل زاده را در پست دفاع کناری بازی بدهد.

منبع: فرارو

به "مدافع مطرح، ولی جنجالی در لیست خرید یحیی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع مطرح، ولی جنجالی در لیست خرید یحیی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید