پرسپولیس منتظر سرمربی تیم ملی ایران

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، سهیل مهدی درباره تاریخ برگزاری سوپرجام بین دو تیم پرسپولیس و فولاد که گفته شده بود پیش از شروع لیگ برگزار می شود گفت: ما دو تاریخ را برای برگزاری سوپرجام در نظر داریم که اکنون قادر به اعلام آن نیستیم، اما برای اعلام نهایی منتظر تصمیم دراگان اسکوچیچ هستیم، چون تیم ملی دو بازی بسیار مهم در پیش دارد.

پرسپولیس منتظر سرمربی تیم ملی ایران

وی افزود: حداقل چهار بازیکن مهم و تاثیرگذار تیم ملی در دیدار سوپرجام هستند که ممکن است سرمربی تیم ملی برای بازی امارات و کره جنوبی به آن ها نیاز داشته باشد. این دو بازی اهمیت زیادی برای تیم ملی دارد و حتی می تواند تا حدود زیادی سرنوشت تیم ملی را برای صعود به جام جهانی 2022 قطر تعیین کند. از این رو برگزاری بازی سوپرجام در شرایطی که تیم ها فصل بدنسازی را پشت سر می گذارند و بدن ها سنگین است، امکان دارد خدای نا کرده باعث آسیب دیدگی بازیکنان شود.

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران شرح داد: با توجه به شرایط موجود، منتظر تصمیم سرمربی تیم ملی هستیم تا نظرش را درباره برگزاری بازی سوپرجام بگوید، چون نمی خواهیم تیم ملی آسیب ببیند. با این حال ما یک تاریخ پیش از فیفادی را برای برگزاری سوپرجام در نظر داریم که اگر اسکوچیچ نخواهد از آن تاریخ برای برگزاری اردوی بازیکنان داخلی استفاده کند، سوپرجام را در آن تاریخ برگزار خواهیم کرد.

مهدی درباره اینکه سازمان لیگ اعلام کرده بود دیدار سوپرجام پیش از شروع لیگ انجام خواهد شد، اما اگر پیش از دیدار های تیم ملی برگزار نشود به دلیل حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا این وعده عملی نمی شود، گفت: بله، این مساله را گفته بودیم، اما تقویم کنفدراسیون فوتبال آسیا گاهی آنقدر عجیب است که می مانیم باید چه کار کنیم. شما نگاه کنید که ایران و کره جنوبی 20 مهر ماه باید یک بازی سنگین در انتخابی جام جهانی انجام دهند و سپس سه روز بعد لیگ قهرمانان آسیا با حضور پرسپولیس و سه تیم کره ای به صورت متمرکز برگزار می شود. نمی دانم آیا این سه باشگاه کره ای ملی پوش خواهند داشت یا نه، اما پرسپولیس بازیکن ملی پوش دارد و حتی هنوز قوانین قرنطینه کشور میزبان را هم نمی دانیم که تیم ها چند روز قبل از بازی باید وارد عربستان شوند.

وی درباره اینکه اگر پرسپولیس به برگزاری دیدار سوپرجام برای آماده سازی هرچه بهتر پیش از تقابل با الهلال نیاز داشته باشد این بازی برگزار می شود یا نه، گفت: در هر صورت ما باید منتظر اعلام نظر آقای اسکوچیچ و تصمیم سرمربی محترم تیم ملی باشیم. اگر شرایط فراهم شود، پیش از فیفادی دیدار سوپرجام را برگزار خواهیم کرد و اگر نه، مجبور هستیم بعداً تاریخ دیگری را تعیین کنیم.

منبع: فرارو

به "پرسپولیس منتظر سرمربی تیم ملی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس منتظر سرمربی تیم ملی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید