صدور موافقت اصولی برای 2 طرح گردشگری در استان کرمانشاه

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه گفت: با صدور موافت اصولی برای 2 طرح سرمایه گذاری گردشگری با اعتبار 90 میلیارد ریال در سطح استان کرمانشاه موافقت شد.

صدور موافقت اصولی برای 2 طرح گردشگری در استان کرمانشاه

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه، جبار گوهری روز شنبه 27 آذرماه در دهمین جلسه کمیته فنی سرمایه گذاری طرح های گردشگری استان کرمانشاه، اظهار کرد: در این جلسه آنالیز 10 طرح سرمایه گذاری با اعتبار 102میلیارد و 580میلیون تومان و 178 نفر اشتغال زایی در دستور کار نهاده شد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه، اضافه کرد: این طرح ها شامل یک واحد اقامتی و پذیرایی و 9 مجتمع گردشگری در سطح استان بودند.

او گفت: پس از آنالیز های کارشناسی در مجموع دو طرح با اعتبار 90 میلیارد ریال و اشتغال زایی 11 نفر برای صدور موافقت اصولی مورد تأیید نهاده شد که در صورت اخذ استعلامات، به آن ها موافقت ایجاد برای گذارندن مراحل قانونی داده می گردد.

گوهری توضیح داد: این طرح های سرمایه گذاری مصوب شده دو واحد مجتمع گردشگری هستند در شهرستان های پاوه و روانسر احداث می شوند.

او ادامه داد: بعلاوه هشت طرح سرمایه گذاری گردشگری نیز برای تکمیل پفراینده و گرفتن استعلامات اولیه به جلسه بعد موکول شدند.

او گفت: با توجه به افزایش درخواست های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری استان به منظور تسریع در فرایند صدور مجوزهای لازم و تسریع در فرایند رسیدگی به پفراینده ها در 10 روز گذشته سه جلسه کمیته فنی سرمایه گذاری در اداره کل تشکیل و بیش از 50 طرح برای صدور موافقت اصولی مورد آنالیز نهاده شد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه در خاتمه گفت: با توجه به اینکه پیش بینی می گردد بعد از دوران کرونا با خیز ورود گردشگران به استان کرمانشاه روبرو شویم، به خاتمه رسیدن سرمایه گذاری های نو در استان کمبودهای زیرساختی در سطح استان را جبران و شرایط را برای توسعه گردشگری استان کرمانشاه فراهم می نماید.

منبع: توریسم آنلاین

به "صدور موافقت اصولی برای 2 طرح گردشگری در استان کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور موافقت اصولی برای 2 طرح گردشگری در استان کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید