ربیعی: نتوانستیم برای بازی با سپاهان تمرین تاکتیکی داشته باشیم

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، سرمربی تیم مس رفسنجان گفت: به علت فشردگی مسابقات نتوانستیم تمرین تاکتیکی برای ملاقات با سپاهان داشته باشیم و این تنها دغدغه من برای این مسابقه است.

ربیعی: نتوانستیم برای بازی با سپاهان تمرین تاکتیکی داشته باشیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آریابلاگ از کرمان، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از ملاقات با سپاهان در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت: ابتدا ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر را تبریک می گویم. بازی بسیار خوبی خواهد شد. تیم سپاهان احتیاج به صحبت من ندارد و نشان داده تیم و باشگاه بسیار معتبر و خوبی است. نویدکیا هم به لحاظ فنی و شخصیتی جزو مفاخر استان اصفهان است. سپاهان تیمی است که فوتبال بازی می نماید و دو تیم از هم شناخت داریم.

وی اضافه کرد: امیدواریم فردا چیزی که مدنظر داریم در بازی اجرا گردد ولی تنها دغدغه من این است که ما فاصله خیلی کمی از بازی قبل تا این بازی داریم. اصلا نتوانستیم تمرین تاکتیکی برای بازی با سپاهان داشته باشیم چون کلا در حال ریکاوری بودیم. ما 120 دقیقه بازی در جام حذفی داشتیم و سه روز بعد هم باید برای بازی با سپاهان آماده شویم.

سرمربی مس رفسنجان گفت: این بزرگترین دغدغه ماست و می دانیم این آخرین بازی قبل از تعطیلات است و همه تیم ها مستهلک شدند. ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و علاوه بر این تیم ما سختی های بیشتری نسبت به تیم های دیگر به لحاظ برگزاری مسابقات دارد. همه این ها علت نمی گردد که ما تمام انرژی را در بازی فردا نگذاریم و سعی می کنیم تمام انرژی و توان مان را مقابل سپاهان بگذاریم و برای هر دو تیم آرزوی سلامتی می کنیم.

ربیعی درباره مصدومان و محرومان تیم مس رفسنجان در ملاقات با سپاهان گفت: ما برای بازی فردا قطعاً مهدی کیانی و شاهین توکلی را نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ربیعی: نتوانستیم برای بازی با سپاهان تمرین تاکتیکی داشته باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: نتوانستیم برای بازی با سپاهان تمرین تاکتیکی داشته باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید