دیدار سخنگوی وزارت امور خارجه با رئیس و اعضای فرهنگستان هنر

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، سخنگو و رییس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه، در دیدار با نامور مطلق، رئیس فرهنگستان هنر، بر برنامه ریزی های وزارت امور خارجه جهت ارتقاء تعاملات هنری و فرهنگی فعالان عرصه فرهنگ کشورمان با جامعه هنری و فرهنگی سایر کشورها و حضور در بازارهای فرهنگی جهانی تاکید کرد .

دیدار سخنگوی وزارت امور خارجه با رئیس و اعضای فرهنگستان هنر

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، رئیس مرکز دیپلماسی عمومی ضمن اعلام آمادگی دستگاه دیپلماسی کشور جهت همکاری با فرهنگستان هنر، بر لزوم تهیه نقشه راه همکاری های هنری و فرهنگی بین المللی کشور جهت هدفمندسازی و ارتقاء حضور و همکاری در سطح بین المللی تاکید کرد.

نامور مطلق نیز در این دیدار ضمن قدردانی از مساعدت های وزارت امور خارجه به جامعه هنری کشور، خواستار تشکیل کارگروه تخصصی دیپلماسی هنری بین هنرستان فرهنگی و مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه شد.

بر اساس این گزارش، در خاتمه این نشست که جمعی از مدیران فرهنگی و اعضای فرهنگستان به همراه مدیران همکاری های فرهنگی وزارت امور خارجه حضور داشتند، رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امورخارجه از نمایشگاه هنر شیراز و همچنین اثر نقاشی در حال تکمیل استاد صادقی در محل فرهنگستان هنر بازدید کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دیدار سخنگوی وزارت امور خارجه با رئیس و اعضای فرهنگستان هنر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار سخنگوی وزارت امور خارجه با رئیس و اعضای فرهنگستان هنر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید