خواهش می کنم حرف گل محمدی را نشنیده بگیرید ، دود این اتفاق به چشم ما خواهد رفت

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، سرپرست تیم صنعت نفت آبادان از حالا نگران داوری ملاقات این تیم برابر پرسپولیس است.

خواهش می کنم حرف گل محمدی را نشنیده بگیرید ، دود این اتفاق به چشم ما خواهد رفت

علی فیروزی در این باره می گوید: مصاحبه اخیر گل محمدی سرمربی پرسپولیس که ظاهرا تیمش را در بازی با آلومینیوم قربانی قضاوت عامدانه داوری دانسته و شدیدا به فدراسیون و کمیته داوران حمله نموده باعث نگرانی ماست. ما نگران نوع داوری ملاقات با پرسپولیس هستیم اما امیدواریم عدالت مورد تاثیر صحبت های سرمربی پرسپولیس قرار نگیرد.

امیدوارم کمیته داوران فدراسیون فوتبال با دقت و عنایت، شرایط تمام تیمهای لیگ برتر، خصوصا تیمهای کم بضاعت به لحاظ مالی اما پرطرفداری مانند نفت آبادان را در بازیهای سخت و حساس در نظر گرفته و خدای ننموده تحت تاثیر مصاحبه ها و حاشیه های مربیان قرار نگیرند .

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از شانس بد ما این هفته باید به مصاف پرسپولیسی برویم که سرمربی اش فضا را برای این ملاقات خیلی سخت نموده، گفتن اینکه ما تیم امیدمان را به آبادان می فرستیم و دیگر جام نمی خواهیم ممکن است دودش تو چشم صنعت نفتی برود که اکنون شرایط خوبی در جدول ندارد.

با وجودی که کاملا یقین داریم برای کمیته داوران سلامت مسابقات از هر چیزی برای آنها با ارزشتر است اما بازهم عاجزانه تقاضا داریم تحت تاثیر فضای رسانه ای و فشارهای حاشیه ای اخیر قرار نگرفته و داوران مسابقه نفت آبادان و پرسپولیس را تحت حمایتها و آماده سازی ذهنی و روانی خوبی برای این ملاقات حساس قرار دهند.

او می گوید: باشگاه صنعت نفت ضمن رعایت احترام به همه خانواده بزرگ فدراسیون فوتبال ایران، مدیران، تیم ها سرمربیان اما هرگز در برابر پایمال شدن حق خود برای راضی نگهداشتن یا جبران حق تیمی دیگر کوتاهی و سکوت نخواهد کرد . شرایط برای ما به گونه ای نیست که تاوان اشتباهات داوری را بدهیم و امیدواریم تیمی به پیروزی برسد که استحقاق خود را در زمین نشان می دهد.

آخرین جملات مدیر نفت هم عالی است. مدیر تیم صنعت نفت آبادان در مورد تصمیم گل محمدی بر استفاده از بازیکنان امیدش در آبادان گفت: قطعا گل محمدی برای تحت تاثیر قرار دادن فدراسیون این صحبت را نموده و پرسپولیس در آبادان بر خلاف اظهارات گل محمدی با تمام توان و همه بازیکنانش به میدان می آید.ضمن اینکه ما خودمان از ابتدای فصل از بازیکنان امید استفاده کردیم و استفاده از این بازیکنان برای هر تیمی یک موفقیت و انگیزشی است، اگر پرسپولیس از بازیکنان امید خود برابر ما استفاده کند تازه به شرایط اول فصل صنعت نفت می رسد که در ترکیب خود از امیدها استفاده کردیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "خواهش می کنم حرف گل محمدی را نشنیده بگیرید ، دود این اتفاق به چشم ما خواهد رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواهش می کنم حرف گل محمدی را نشنیده بگیرید ، دود این اتفاق به چشم ما خواهد رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید