خواننده پالت برای ژولیت و شاه خواند

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، امید نعمتی یکی از ترانه های متن انیمیشن سینمایی ژولیت و شاه به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر خواند.

خواننده پالت برای ژولیت و شاه خواند

به گزارش همشهری، ژولیت و شاه انیمیشنی در ژانر کمدی-رمانتیک و موزیکال است که به وقایع تاریخی شکل گیری تئاتر غربی در ایران می پردازد. نعمتی خواننده گروه پالت یکی از ترانه های متن این انیمیشن سینمایی موزیکال را خواند و به جمع خوانندگان ژولیت و شاه پیوست.

بهنام جلیلیان آهنگ سازی و میثم یوسفی ترانه سرایی این انیمیشن سینمایی را بر عهده دارند. بهزاد عمرانی خواننده گروه بمرانی نیز از دیگر خوانندگان این انیمیشن موزیکال است.

در خلاصه داستان انیمیشن سینمایی ژولیت و شاه به تهیه کنندگی آرمان رهگذر آمده است که جولی بازیگر جویای نام، ولی تازه کار تئاتر، به وسیله ناصرالدین شاه به ایران دعوت می گردد تا نقش ژولیت را در نمایشی بازی کند. غافل از آنکه شاه نقشه دیگری برای او دارد. بعلاوه این انیمیشن به تازگی در جشنواره بین المللی انیمیشن انسی 2022 به تهیه کنندگان و پخش کنندگان جهانی معرفی گردید.

ژینوس پدرام بعد از انیمیشن آخرین داستان برای دومین بار با استودیو هورخش در تدوین این پروژه همکاری می نماید. امین قاضی، مدیر دوبلاژ این انیمیشن سینمایی است و سام استودیو، ضبط صدای صداپیشگان انیمیشن سینمایی ژولیت و شاه را انجام می دهد. این انیمیشن سینمایی برای نخستین بار به بهانه حضور اشکان رهگذر به عنوان داور جایزه ساتوشی کن در جشنواره بین المللی فانتازیا 2021 معرفی گردید.

پیش بینی می گردد انیمیشن سینمایی ژولیت و شاه در اواخر سال 1401 آماده اکران گردد.

منبع: فرارو

به "خواننده پالت برای ژولیت و شاه خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواننده پالت برای ژولیت و شاه خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید