خبری ویژه برای بورس بازان؛ احتمال لغو یک ممنوعیت

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، خبرنگاران- در حالی که شاخص بورس در هفته گذشته با کاهش 124 هزار واحدی طی یک هفته تا کانال یک میلیون و 200 هزار واحد هم کاهش یافته، به نظر می رسد در هفته جدید، روزهای متفاوتی از هفته گذشته در پیش داشته باشد.

خبری ویژه برای بورس بازان؛ احتمال لغو یک ممنوعیت

به گزارش وبلاگ آریابلاگ،در چشم انداز بورس هفته جدید، بیشتر کارشناسان معتقدند بازار سهام این هفته روندی صعودی خواهد داشت و این در حالی است که در طی این هفته انتخابات امریکا برگزار می شود. به نظر می رسد این خوش بینی بیشتر از آنکه به انتخابات امریکا و اخبار خارجی ارتباط داشته باشد، احتمالا به تصمیمات داخلی در بورس مرتبط باشد.

در همین مورد اواخر هفته گذشته زمزمه آزادسازی احتمالی معاملات روزانه جدی تر شد و چند کارشناس در شبکه های اجتماعی از این احتمال سخن گفتند.

هرچند هنوز مقامات مسئول نسبت به این گمانه ها واکنش رسمی نشان نداده اند، اما طبق برخی شنیده ها احتمال این وجود دارد که از هفته پیش رو در ممنوعیت خرید و فروش روزانه سهام بازنگری شود و به مانند گذشته مثلا هر سهامدار امکان فروش سهمی که همان روز خریده را داشته باشد. اگر این اتفاق بیفتد شاید این تصمیم مهم ترین خبر هفته بازار سهام باشد.

از نگاه برخی از کارشناسان بازار سهام این ممنوعیت به افت شاخص بورس در چند وقت اخیر دامن زده است. با این حال برخی دیگر از این اتفاق استقبال کرده بودند.

منبع: تجارت نیوز

منبع: شفقنا اقتصادی

به "خبری ویژه برای بورس بازان؛ احتمال لغو یک ممنوعیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری ویژه برای بورس بازان؛ احتمال لغو یک ممنوعیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید