خبرنگاران تست کرونای تیم فوتبال یزدلوله منفی شد

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، یزد- خبرنگاران - سرپرست تیم فوتبال یزدلوله با اشاره به تست گیری PCR از این تیم گفت: با معین شدن نتایج، هیچ یک از کادرفنی و بازیکنان به ویروس کرونا آلوده نیستند.

خبرنگاران تست کرونای تیم فوتبال یزدلوله منفی شد

کاظم آسیابانپور عصر چهارشنبه در گفت و گو با وبلاگ آریابلاگ با اشاره به برگزاری تمرینات تیم برای ادامه رقابت های لیگ اضافه نمود: با نظر سرمربی قبل از شروع مجدد رقابت ها چند ملاقات تدارکاتی برای آمادگی بیشتر در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: بر اساس نظر کمیته مسابقات فدراسیون، ادامه رقابت های لیگ از 21 تیرماه جاری به صورت رفت و برگشت شروع می گردد.

یزد لوله در گروه سه با تیم های استقلال شوش، استقلال اهواز، سپاهان نوین ایذه، سپاهان نوین اصفهان ، شاهین بندر عامری، پویندگان کوشش مرودشت، تامرادی کهگیلویه و بویراحمد، خلیج فارس میناب و آذراب اراک هم گروه است.

در مرحله دوم 10 تیم صعود نماینده به همراه 20 تیم باقی مانده از فصل قبل بازی های مرحله نهایی را در سه گروه 10 تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار می نمایند.

هم اکنون تیم های یزد لوله و شهید قندی به ترتیب در لیگ دسته سوم و دسته دوم کشور به نمایندگی از این استان حضور دارند.

هم اکنون 30 تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان در لیگ های کشوری در رده سنی پایه حضور دارد و سالانه حدود 600 مسابقه فوتبال در لیگ های استانی برگزار می گردد که نقش مهمی در توسعه این رشته در یزد دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تست کرونای تیم فوتبال یزدلوله منفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تست کرونای تیم فوتبال یزدلوله منفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید