حملات مجدد ائتلاف سعودی علیه مردم بی دفاع صنعاء

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، غیرنظامیان ساکن مرکز یمن مجددا مورد تهاجم ائتلاف متجاوز سعودی قرار گرفتند.

حملات مجدد ائتلاف سعودی علیه مردم بی دفاع صنعاء

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آریابلاگ، شبکه المیادین به نقل از خبرنگار خود در صنعا خبر داد انفجارهای بزرگی بر اثر حملات ائتلاف سعودی در منطقه ها جنوبی مرکز یمن به وقوع پیوسته است.

این در حالی است که شبکه تلویزیونی المسیره در خبری فوری اعلام کرد: مرکز یمن صنعا مورد حمله جنگنده های متجاوز آمریکایی ـ سعودی قرار گرفتند.

یک منبع آگاه یمنی هم به رسانه های این کشور گفت دست کم سه حمله هوایی علیه منطقه ها مسکونی منطقه عصر در بخش معین انجام گرفته است.

برخی دیگر از رسانه های یمنی هم اعلام کردند یکی از حملات دانشکده هوانوردی واقع در خیابان الستین صنعا را مورد هدف قرار داده است و باعث شد تا زبانه های دود از داخل آن به هوا برخیزد.

یک منبع آگاه در انصار الله یمن هم در واکنش به تهدیدهای ائتلاف متجاوز سعودی به شبکه المسیره گفت: مقر تشریفات که ائتلاف سعودی تهدید به هدف قرار دادن آن می کند، بخشی از فرودگاه صنعاء است که با هدف قرار دادن بخش هایی از آن عملا و رسما حملات علیه آن انجام گرفته است.

به گفته این منبع حملات هوایی سعودی ها بیانگر نبود افق واضحی نزد متجاوزان سعودی است و نشان می دهد زیرا این اقدامات هیچ تغییری در واقعیت های عملیات نظامی نخواهد گذاشت.

گفتنی است طی دور تازه حملات انجام گرفته علیه یمن متجاوزان سعودی 9 حمله هوایی علیه صنعاء و استان هیا بیضاء و تعز انجام دادند که تا لحظه تهیه خبر از حجم تلفات جانی آن اطلاعاتی منتشر نشده اما پایگاه روزنامه 21 سپتامبر یمن در خبر کوتاهی اعلام کرد، بیشتر حملات اجرا شده منطقه ها مسکونی و محله های پر جمعیت یمن را مورد هدف قرار داده و خسارات هنگفتی به منازل مسکونی مردم وارد کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حملات مجدد ائتلاف سعودی علیه مردم بی دفاع صنعاء" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حملات مجدد ائتلاف سعودی علیه مردم بی دفاع صنعاء"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید