توقف جست وجوی بازماندگان حادثه فروریختن یک آپارتمان در آمریکا

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، هم زمان با متوقف شدن عملیات جست وجوی بازماندگان حادثه فروریختن بخشی از یک آپارتمان در فلوریدای آمریکا، رئیس جمهور این کشور به محل حادثه رفت.

توقف جست وجوی بازماندگان حادثه فروریختن یک آپارتمان در آمریکا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آریابلاگ، هم زمان با متوقف شدن عملیات جستجوی بازماندگان حادثه فروریختن بخشی از یک آپارتمان در حومه میامی، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا وارد این شهر شد.

به نوشته روزنامه نیویورک تایمز، روز پنجشنبه آواربرداری و کوشش برای یافتن بازماندگان این حادثه از بیم فرو ریختن کل این آپارتمان متوقف شد.

ران دی سانتیس فرماندار فلوریدا که امروز با جو بایدن ملاقات داشت گفت، مهندسان از سراسر این استان به محل حادثه اعزام می شوند تا ایمنی ادامه کار آواربرداری را تضمین نمایند.

آلن کامینسکی مدیر امداد و نجات آتش نشانی میامی با اشاره به اینکه یکی از ستون های این ساختمان شرایط ناپایداری دارد گفت، تعیین نیست ادامه عملیات چه زمانی از سر گرفته خواهد شد.

او درباره عملیات نجات افراد از زیر آوار گفت: صداهای واضحی را می شنیدیم و هرکجا به دنبالشان می گشتیم. ساعت ها این صداها را می شنیدیم و سپس دیگر این صداها قطع شدند.

بایدن روز پنجشنبه در ملاقات با مقامات محلی گفت، هر کاری که بتواند برای اتمام این عملیات انجام می دهد و از آن ها خواست احتیاجهای خود را با واشنگتن در میان بگذارند.

رئیس جمهور آمریکا اضافه نمود: رنج و عذاب و اضطراب فراوانی در راه است و حتی یاری روحی و روانشناسی در روزها و ماه های آینده مورد احتیاج است. ما قرار نیست جایی برویم. مسئله مرگ و زندگی است.

با این حال شهردار منطقه میامی دِید گفت: بازدید امروز رئیس جمهور بایدن بر آنچه در این محل اتفاق افتاده تأثیری نخواهد داشت. عملیات امداد و نجات به محض اینکه انجام آن ایمن باشد از سر گرفته خواهد شد.

با گذشت یک هفته از فرو ریختن بخشی از این آپارتمان مرگ هجده نفر از ساکنان آن تأیید شده و 145 نفر همچنان مفقود هستند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "توقف جست وجوی بازماندگان حادثه فروریختن یک آپارتمان در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف جست وجوی بازماندگان حادثه فروریختن یک آپارتمان در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید