بازی تازه آمریکایی ها در قبال ایران

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، موضع اتخاذ شده از سوی سخنگوی وزارت خارجه آمریکا و فضا سازیهایی که در چارچوب فعال سازی بازی مقصرنمایی از سوی رسانه های غربی شروع شده نشان می دهد که کشورهای غربی به ویژه آمریکا قصد دارند، همچنان به رویه غیر سازنده خود که موجب طولانی شدن مذاکرات خواهد شد، ادامه دهند.

بازی تازه آمریکایی ها در قبال ایران

به گزارش وبلاگ آریابلاگ به نقل از نورنیوز، ند پرایس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: اگر ایران به عدم همکاری خود در مذاکرات هسته ای ادامه دهد، ایالات متحده از آن خارج می گردد.

اظهارات این مقام آمریکایی در حالی مطرح می گردد که واشنگتن به عنوان مقصر اصلی شکل گیری وضع موجود تا کنون با پافشاری بر مواضع غیر اصولی خود باعث کندی فرایند مذاکرات و عدم حصول نتیجه مناسب شده است.

خبرگزاری رویترز نیز ساعاتی قبل بر اساس روال معمول خود از قول منابع مجعول مدعی شد که مواضع ایران در مذاکرات هسته ای در بازگشت باقری به وین سخت تر شده و تیم ایرانی حتی خواهان بازنگری در بعضی از موضوعاتی شده که پیشتر بر سر آنها توافق شده بود.

این ادعای غیر واقعی در شرایطی مطرح می گردد که هیچ موضوع جدیدی از سوی ایران مطرح نشده و صرفا مواردی که از ابتدای گفت وگوها در ردیف مطالبات اصلی ایران بوده و به نوعی در محدوده خط قرمزهای کشورمان قرار گرفته است پیگیری شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازی تازه آمریکایی ها در قبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی تازه آمریکایی ها در قبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید