توسعه دیتای همراه و پایداری شبکه ارتباطات سیار در لالی

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه دیتای همراه و پایداری شبکه ارتباطات سیار در لالی با اجرای عملیات فنی و تخصصی اطلاع داد.

توسعه دیتای همراه و پایداری شبکه ارتباطات سیار در لالی

رحیم فلاح زاده، مدیر مخابرات منطقه خوزستان در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ آریابلاگ از اهواز،گفت: با توجه به مصرف روز افزون مردم از اینترنت تلفن همراه جهت آموزش و انجام کار های روزمره و لزوم ارائه خدمات بهینه به مشترکان، با کوشش و همکاری کارشناسان حوزه شبکه و سیار مخابرات منطقه خوزستان و همکاران در مخابرات لالی، عملیات افزایش پهنای باند به منظور پایداری ارتباطات سیار و افزایش سرعت اینترنت همراه اول در شهرستان لالی انجام شد.

او اضافه کرد: این عملیات با کابل کشی فیبر نوری، تأمین و نصب تجهیزات فنی سیستم های انتقال و با فراهم کردن بستر ارتقای تکنولوژی سایت های همراه اول و بعلاوه با برگردان پهنای باند خروجی 2 گیگابیت به 10 گیگابیت، شبکه تلفن همراه شهرستان لالی و توابع 5 برابر افزایش یافت.

فلاح زاده اعلام کرد: با افزایش 500 درصدی پهنای باند، ضمن پایدار شدن و بهبود کیفیت شبکه ارتباطات سیار، مشترکان همراه اول در شهرستان لالی و توابع جهت استفاده بهینه از خدمات اینترنت تلفن همراه بر بستر گوشی های هوشمند با سرعت بالاتر بهره مند شدند.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "توسعه دیتای همراه و پایداری شبکه ارتباطات سیار در لالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه دیتای همراه و پایداری شبکه ارتباطات سیار در لالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید