بازگشت آلودگی به هوای تهران

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران از روز دوشنبه تا چهارشنبه (17 تا 19 آبان ماه) در منطقه ها شهری و پرتردد فرایند تدریجی افزایش آلاینده های جوی مورد انتظار است.

بازگشت آلودگی به هوای تهران

به گزارش وبلاگ آریابلاگ بر اساس آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز(16 آبان ماه) با خروج تدریجی سامانه بارشی شرایط جوی استان تهران، آسمانی قسمتی ابری تا نیمه ابری در پاره ای نقاط گاهی با افزایش ابر و بارش پراکنده و وزش باد و از بعد از ظهر با کاهش ابرناکی پیش بینی می گردد.

از روز دوشنبه تا چهارشنبه (17 تا 19 آبان ماه) آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد ملایم و در منطقه ها شهری و پرتردد همراه با فرایند تدریجی افزایش آلاینده های جوی مورد انتظار است. در روز پنج شنبه (20 آبان ماه) با نفوذ سامانه بارشی، افزایش ابرناکی و در برخی ساعات بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می گردد.

طی چهار روز آینده افزایش نسبی دما در استان تهران رخ خواهد داد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آلودگی سنجی فیروزکوه با بیشینه دمای 1- درجه سانتیگراد سردتریت نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا (17 آبان ماه) صاف با احتمال غبار محلی با بیشترین و کمترین دمای 15 و 7 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

آسمان مرکز پس فردا (18 آبان ماه) صاف همراه با غبار محلی خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و سردترین زمان به 16 و 8 درجه سانتیگراد می رسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازگشت آلودگی به هوای تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت آلودگی به هوای تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید