انواع ژله جدید (تزیین ژله جدید)

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، این روزها تنوع ژله بسیار زیاد شده. از انواع ژله جدید می توان به ژله تزریقی، ژله رولی، ژله خرده شیشه، ژله بستنی، ژله رنگین کمان و ... اشاره نمود.

انواع ژله جدید (تزیین ژله جدید)

قبل تر هرزمان که در مهمانی ها روی میز یک ظرف ژله می دیدیم، به این فکر می کردیم که این که کاری ندارد! تمام کاری که اجرا شده حل کردن یک پودر رنگی در آب جوش و بعد مخلوط کردن با آب سرد بوده و تمام! این روزها اما با گسترش آموزش های مجازی و افزایش کلاس های آشپزی و تهیه کیک و دسر، ژله پا را فراتر گذاشته و به هنری زیبا تبدیل شده و کار به جایی رسیده که با دیدن یک ظرف ژله جدید روی میز، اغلب مهمانان به فکر فرو می فرایند و از خود می پرسند یعنی این دسر چطور آماده شده؟

علاوه بر آموزش های آکادمیک و مجازی، علاقمندان به تهیه کیک و دسر روز به روز با ذوق و سلیقه خود، انواع ژله جدید و دسرهای ژلاتینه خلاقانه را تهیه و روانه بازار می کنند.

قبلا در سایت وبلاگ آریابلاگ، طرز تهیه انواع ژله جدید مانند ژله رولی (رولتی)، ژله تزریقی، ژله بستنی، ژله خرده شیشه، ژله بریلو، و … را به شما آموزش داده ایم. در اینجا مجموعه ای از انواع ژله جدید را جمع آوری نموده ایم که امیدواریم از آن ها ایده گرفته و در مهمانی های خود آن ها را تهیه کنید و مهمانان خود را انگشت به دهان کنید.

مجموعه ژله جدید:

.photo-album-grid{ background: #2f2f2f; } .photo-img-gride-item{ float:right; overflow: hidden; position: relative; } .photo-img-gride-item img{ height:100%; } @media(min-width:1200px){ .photo-img-gride-item{ width:23.5%; margin-left:2%; height:170px; margin-bottom:20px; } .photo-no-marg-md{ margin-left:0 !important; } } @media(max-width:1200px)and (min-width:980px){ .photo-img-gride-item{ width:23.5%; margin-left:2%; height:150px; margin-bottom:20px; } .photo-no-marg-md{ margin-left:0 !important; } } @media(min-width:767px) and (max-width:980px){ .photo-img-gride-item{ width:32%; margin-left:2%; margin-bottom:15px; height:170px; } .photo-no-marg-sm{ margin-left:0 !important; } } @media(min-width:480px) and (max-width:767px){ .photo-img-gride-item{ width:48%; margin-left:4%; margin-bottom:17px; height:140px; } .photo-no-marg-ms{ margin-left:0 !important; } } @media(min-width:320px)and (max-width:480px){ .photo-img-gride-item{ width:90%; margin-right:5%; margin-bottom:15px; height:200px; } } @media(max-width:320px){ .photo-img-gride-item{ width:90%; margin-right:5%; margin-bottom:15px; height:150px; } }

گردآوری: گروه آشپزی وبلاگ آریابلاگ

منبع: setare.com

به "انواع ژله جدید (تزیین ژله جدید)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انواع ژله جدید (تزیین ژله جدید)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید