اسپالتی: از باخت یوونتوس بیشترین استفاده را بردیم

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، سرمربی رم پس از برد برابر پالرمو و رسیدن به رده دوم سری A تاکید نمود تیمش از باخت یوونتوس بیشترین استفاده را برده است.

اسپالتی: از باخت یوونتوس بیشترین استفاده را بردیم

به گزارش وبلاگ آریابلاگ و به نقل از مدیاست، رم در هفته نهم سری A پیروزی ارزشمندی را به دست آورد و با نتیجه چهار بر یک پالرمو را از پیش رو برداشت تا رقابت در صدر جدول رده بندی حساس گردد.

لوچیانو اسپالتی در نشست خبری بعد از بازی گفت : این پیروزی برای ما بسیار مهم بود. خوشحالم که توانستیم با قاطعیت حریف را از پیش رو برداریم. از شکست یوونتوس نهایت استفاده را بردیم و فاصله مان را با صدر جدول رده بندی کم کردیم.

اسپالتی درباره پیروزی خوب میلان برابر یوونتوس نیز گفت : میلان نشان داده که تیم بسیار خوبی است. در این تیم بازیکنان جوان و آینده داری بازی می نمایند. آنها شایسته پیروزی برابر یووه بودند. قرار دریافت در صندلی سوم جدول رده بندی برازنده آنهاست. میلان مربی خوبی دارد و باید هم خوب نتیجه بگیرد.

سرمربی رم در ادامه سخنانش نیز گفت : هنوز زود است درباره جدول رده بندی سخن به میان بیاوریم. تغییرات زیادی به وجود خواهد آمد. باید به بازی های خوب مان ادامه بدهیم و به نتایج دیگر تیم ها توجه نکنیم. با وجود این که پیروزی پر گلی به دست آوردیم اما هنوز نقاط ضعفی داریم و باید در دیدارهای آینده بهتر ظاهر شویم.

اسپالتی در سرانجام سخنانش هم مطرح نمود: رم مدت هاست که نتوانسته قهرمانی در سری A را به دست آورد و این باعث شده تا فشار زیادی روی ما وجود داشته باشد. بازیکنان باید به این فشار عادت کند و نهایت کوشش خود را به کار بگیرند تا جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

رم با این پیروزی، 19 امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به میلان در رده دوم جدول رده بندی نهاده شد. یوونتوس با 21 امتیار در صدر قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اسپالتی: از باخت یوونتوس بیشترین استفاده را بردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپالتی: از باخت یوونتوس بیشترین استفاده را بردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید