اسبقیان: سوالی از سوی کمیسیون اصل 90 مبنی بر لغو انتخابات والیبال ندیده ام، سرپرستان دو فدراسیون معرفی می شوند

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها در وزارت ورزش و جوانان گفت: من هیچ سوالی از سوی کمیسیون اصل نود مبنی بر لغو انتخابات فدراسیون والیبال ندیده ام.

اسبقیان: سوالی از سوی کمیسیون اصل 90 مبنی بر لغو انتخابات والیبال ندیده ام، سرپرستان دو فدراسیون معرفی می شوند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آریابلاگ، شروین اسبقیان درباره صحبت های مطرح شده از سوی کمیسیون اصل 90 مبنی بر لغو برگزاری انتخابات فدراسیون والیبال گفت: ضمن احترام به این کمیسیون، باید بگویم که وزارت ورزش همیشه تعامل خوبی داشته است. با این وجود انتخابات فدراسیون والیبال همان موقع که اعلام شده، برگزار می شود. هر سوالی هم که مطرح شود، وزارت ورزش با مستندات پاسخ می دهد، البته که من هنوز سوالی از سوی این کمیسیون ندیده ام.

وی درباره حواشی پیرامون فدراسیون تنیس گفت: قطعا وزارت ورزش به دنبال ایجاد شرایطی است که انتخابات در آرامش کافی برگزار شود.

اسبقیان درباره زمان معرفی سرپرست فدراسیون های پزشکی ورزشی و تنیس روی میز گفت: فکر می کنم معرفی سرپرست این دو تا فدراسیون این هفته انجام می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسبقیان: سوالی از سوی کمیسیون اصل 90 مبنی بر لغو انتخابات والیبال ندیده ام، سرپرستان دو فدراسیون معرفی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسبقیان: سوالی از سوی کمیسیون اصل 90 مبنی بر لغو انتخابات والیبال ندیده ام، سرپرستان دو فدراسیون معرفی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید