آلودگی صوتی صدای تهرانی ها را درآورده است

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، مهدی عباسی در یکصد و هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری، گفت: در مورد نظرات شهروندان در حوزه شهرسازی که به وسیله سامانه 137 پلاس ظرف یک سال گذشته اعلام شده و مورد پایش قرار گرفته موضوعاتی همانند آلودگی صوتی ناشی از ساخت و ساز مسکونی، سد معبر ساخت و ساز مسکونی و ایمن سازی ساخت و ساز و تخریب مسکونی مورد شکایت و گله مردم بوده و 51 درصد این پیغام ها مربوط به آلودگی های صوتی بوده است.

آلودگی صوتی صدای تهرانی ها را درآورده است

به گزارش ایسنا؛ وی اضافه نمود: با توجه به اینکه در سالیان گذشته این موارد به عنوان اولویت های شکایات و گلایه های مردم در صدر قرار گرفته برای کاهش این موارد و نظام مندی فعالیت کارگاه های ساختمانی در فروردین ماه سال 1400 ابلاغیه ای مرتبط با این موضوع اجرا شده که احتیاج است بار دیگر از شهرداری تهران درخواست کنم موارد این ابلاغیه را مد نظر ویژه قرار دهند.

این عضو شورای شهر تهران تاکید نمود: با رعایت مواد این ابلاغیه و اهتمام شهرداری تهران امیدواریم که شاهد کاهش گلایه شهروندان در این حوزه باشیم.

در ادامه چمران ریاست شورای اسلامی شهر تهران نیز گفت: در تهران به موضوع آلودگی هوا می پردازیم و همواره مورد توجه بوده، اما به آلودگی صوتی کمتر می پردازیم. در دوره چهارم شورای شهر تهران مقرر شد که 60 دسیبل به عنوان سقف آلودگی صوتی در تهران در نظر گرفته گردد که البته پس از ارسال به هیات دولت این سقف به 70 دسیبل افزایش پیدا کرد؛ لذا احتیاج است که در این زمینه همه دستگاه های مرتبط وارد میدان شوند تا کار موثری صورت بگیرد.

منبع: فرارو

به "آلودگی صوتی صدای تهرانی ها را درآورده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلودگی صوتی صدای تهرانی ها را درآورده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید