گشایش نمایشگاه عکس خیام و اهدای مدال طلا به بهترین عکس نجومی

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، ششمین نمایشگاه جشنواره بین المللی عکس خیام آدینه 21دی ماه برگزار می گردد، و در آن به برترین عکس با موضوع نجوم، مدال طلای خیام اعطا می گردد.

گشایش نمایشگاه عکس خیام و اهدای مدال طلا به بهترین عکس نجومی

مراسم اهدای جوایز و گشایش نمایشگاه ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام آدینه، 21 دی 97 برگزار می گردد. به نقل از روابط عمومی دفتر فیاپ در ایران، مراسم اهدای جوایز و گشایش نمایشگاه ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان زیباسازی شهر تهران، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران، فرهنگستان هنر و موسسه صبا آدینه 21 دی ماه، ساعت 17 در فرهنگستان هنر واقع در خیابان ولیعصر، نرسیده به خیابان طالقانی، شماره 1552 برگزار می گردد.

نمایشگاه آثار برتر نیز 21 تا 27 دی از ساعت 10 تا 18 برای بازدید عموم علاقه مندان در نگارخانه خیال موسسه صبا و فرهنگستان هنر دایر است. پیش از مراسم اهدای جوایز، کارگاه آموزشی با موضوع خوانش عکس و داوری بین المللی با حضور ریکاردو بوسی، رییس فیاپ از ایتالیا، فردی ون گیلبرگن، معاون فیاپ از بلژیک و علی سامعی، نماینده فیاپ در ایران، در فرهنگستان هنر برگزار می گردد.

در ششمین دوره جشنواره بین المللی عکس خیام 13409 قطعه عکس از هنرمندان 50 کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است. در این دوره جشنواره درمجموع 1600 دلار جایزه نقدی به همراه نشان جشنواره به برگزیدگان اهدا خواهد شد. به منظور نکوداشت فعالیت های خیام در زمینه نجوم، مدال طلای خیام به برترین عکس با موضوع نجوم نیز اهدا خواهد شد. جشنواره بین المللی عکس خیام به دبیری علی سامعی با هدف ارتقای سطح عکاسی و گفتگوی بصری میان عکاسان ایران و دنیا و به منظور بزرگداشت حکیم عمر خیام، فیلسوف، منجم و ریاضی دان بزرگ ایرانی، به وسیله نمایندگی فدراسیون بین المللی هنر عکاسی در ایران (فیاپ) یعنی کلوپ عکس فوکوس، وابسته به موسسه فرهنگی هنری خانه هنر خیام برگزار می گردد.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا

به "گشایش نمایشگاه عکس خیام و اهدای مدال طلا به بهترین عکس نجومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گشایش نمایشگاه عکس خیام و اهدای مدال طلا به بهترین عکس نجومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید