عشقی بی سرانجام در شهرهای افسانه ای سوئیس

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، کشور سوئیس در محدوده کوه های آلپ قرار گرفته و با سیستم راه آهن فوق العاده ای که در آن وجود دارد هیچ کمبودی برای بازدید از چشم اندازهای زیبا ندارد. اگر از ورزش های برفی لذت می برید، این کشور مکان فوق العاده ای برای سفر خواهد بود. با این حال، در تمام طول سال این کشور مقصدی برای هنرهای بی نظیر، فرهنگ و نمایش های آشپزی نیز می باشد. از آنجایی که سوئیس یک کشور کوچک است، می توانید تنها با یک بار سفر کردن از مکان های بسیاری بازدید کنید. در اینجا شهرهای برتر سوئیس که می توانید بازدید کنید آورده شده است. این مقاله درباره شهرهای افسانه ای سوئیس و شهرهای دیدنی سوئیس است و اینکه شهرهای دیدنی سوئیس کدامند.

عشقی بی سرانجام در شهرهای افسانه ای سوئیس

ژنو

ژنو نه تنها یک شهر مهم سوئیس، بلکه یک شهر مهم برای کل کشورهای دنیاست. اینجا جایی است که سازمان ملل متحد، صلیب سرخ جهانی و بسیاری دیگر از سازمان های بین المللی مستقر هستند. اما اهمیت و گرایش به این شهر فراتر از بشردوستی و تجارت است. ژنو به عنوان شهر پارک ها نیز شناخته می گردد که به این معنی است که فضای سبز زیادی وجود دارد که می توانید در آن استراحت کنید. بازدید از موزه هنر و ساعت سوئیس می تواند بسیار سرگرم نماینده باشد. بعلاوه می توانید با دوچرخه در شهر به گردش بپردازید و از مغازه های ساعت فروشی و تئاترها دیدن کنید. این مقاله درباره شهرهای افسانه ای سوئیس و شهرهای دیدنی سوئیس است و اینکه شهرهای دیدنی سوئیس کدامند.

لوزان

برخی از برترین محوطه های اسکی در خارج این شهر واقع شده اند. این شهر در امتداد دریاچه ژنو قرار گرفته و بعلاوه به خاطرِ داشتن بازارهایی در فضای باز مشهور است و یکی از مکان های مورد علاقه نویسندگان معروف می باشد. شما به راحتی می توانید با قطار از ژنو به لوزان بروید و این یکی از برترین سفرهایی است که می توانید در طول روز انجام دهید. بعلاوه لوزان محل کمیته بین المللی المپیک است و یک فرهنگ وابسته به قهوه دارد. تاکستان در همان نزدیکیست و می توانید به راحتی با پای پیاده در آن گردش کنید. این متن درباره شهرهای افسانه ای سوئیس و شهرهای دیدنی سوئیس است و اینکه شهرهای دیدنی سوئیس کدامند.

برن

برن یک شهر تاریخی و سرگرم نماینده برای مسافرانی که به خرید کردن و بازدید از چیزهای جالب علاقه دارند، می باشد. بعلاوه این شهر به خاطر نانوایی ها و شیرینی پزی هایش که کلوچه و شیرینی های سنتی درست می نمایند، معروفیت دارد. زمانی که در برن هستید، متوجه می شوید که بسیاری از معماری های تاریخی آن مربوط به قرن 12 است. بخش قدیمی شهر برن، جز میراث جهانی یونسکو می باشد. یکی دیگر از دیدنی های این شهر Zytglogge می باشد که یک برج ساعت است که مدل های عروسکی به عنوان عقربه های آن در حرکت هستند. این مقاله درباره شهرهای افسانه ای سوئیس است و اینکه شهرهای دیدنی سوئیس کدامند.

زرمت

برای دیدن یک شهر کوچک کوهستانی که فعالیت های زیادی برای انجام دادن دارد، از زرمت دیدن کنید. حتما برای کوه نوردی و اسکی های افسانه ای به این شهر سفر کنید. در این منطقه زیاد برف می بارد و در تعطیلات زمستانی بسیار محبوب و شلوغ است. اینجا یکی از معدود مکان هایی است که می توانید در تابستان هم اسکی کنید و سپس با پای پیاده در شهر بگردید و لذت ببرید. می توانید سوار ماشین های کابلی شوید و به قله کوه بروید و منظرهی شگفت انگیز از منطقه را دیدن کنید. بعلاوه یک قطار وجود دارد که از طریق آن می توانید به شهر های اطراف زرمت بروید و در مسیر از منظره ها فوق العاده ای دیدن کنید. این شهر بسیار سازگار با محیط زیست است و در حقیقت خودروهایی که با بنزین کار می نمایند اجازه تردد در شهر ندارند.

زوریخ

زوریخ یک شهر بزرگ در سوئیس است که هرچیزی می توانید در آن پیدا کنید. به لطف گالری ها و موزه های فراوانی که در اینجا وجود دارد. این شهر، یک مکان ایده آل برای تثبیت هنر و فرهنگ است. بعلاوه برای تفریح و تفریح می توانید به کوه ها و دریاچه ای که در آن نزدیکیست بروید. زمانی که در زوریخ هستید، برای کوه نوردی به کوه اوتلیبرگ بروید یا در دریاچه زوریخ به قایق سواری بپردازید. بعلاوه تعداد زیادی بوتیک و فروشگاه در این شهر وجود دارد که محصولات با کیفیت ارائه می دهند. زوریخ تفریح های شبانه فراوانی نیز دارد. این شهر یکی از نقاط برتر برگزاری جشن و پارتی در کل اروپا محسوب می گردد.

لوسرن

لوسرن یکی دیگر از شهر های بسیار زیبا در سوئیس است که یک پل تاریخی و برج آب و مکان های شگفت انگیز دیگری دارد که نشان دهنده تاریخ فریبنده این شهر می باشد. در اینجا شما می توانید میدان های مجذوب کننده و دیدنی، یک پل سرپوشیده و منظره وسیعی از کوه آلپ را ببینید. مکان های برجسته لوسرن عبارتند از : کوه پیلاتوس، دریاچه لوزرن و کوه ریگی. شما بعلاوه می توانید در طول سفر خود به این شهر از موزه حمل و نقل سوئیس، مجسمه تاریخی شیر در حال مرگ و مجموعه رزنگارت دیدن کنید. این شهر دلپذیر است و جو محبت آمیز ای دارد و خیلی راحت می توانید در شهر به گردش بپردازید. بعلاوه می توانید با کشتی کروز دریاچه لوسرن از درون آب به زیبایی های شهر نگاه کنید و لذت ببرید.

آروسا

علاوه بر زرمت، آروسا یکی دیگر از مکان های عالی برای اسکی در سوئیس است. هرچند آروسا به خاطر اینکه در ناحیه دور افتاده ای از کشور واقع شده نسبت به زرمت کمتر شناخته شده است اما همچنان منظره ها و دیدنی های شگفت انگیزی دارد. بعلاوه اینجا یک مکان فوق العاده برای استفاده از چشمه های آبگرم است. آبگرم های محلی مانند تشیگون برگواس در اینجا قرار دارند. علاوه بر محوطه اسکی آروسا حتما از مسیرهای کوه نوردی و پیاده روی ایچورن چنوگ و وندرن بازدید کنید. یک ناهار خوشمزه در Tschuggenhuttte بخورید و از کلیسای زیبای برگکیرچلی دیدن کنید و از یک نوشیدنی شبانه در کوسال لذت ببرید. کوهنوردی زمستانی، مسابقات اتومبیل رانی کلاسیک تابستانی، جشنواره موسیقی سالانه در ماه مارس و دیدنی تیم های هاکی روی یخ محلی از کارهای محبوبی هستند که می توان در آروسا انجام داد.

باسل

اگر می خواهید از شهری با چند فرهنگ دیدن کنید، به باسل بروید. جایی که به شدت تحت تاثیر فرهنگ های آلمان و فرانسه است. یکی از جاذبه های برتر در باسل، موزه هنر باسل است و این شهر حتی به عنوان شهر هنر نامگذاری شده است. بعلاوه شما می توانید موزه ها، تئاتر ها و گالری های هنری بسیاری را در این شهر پیدا کنید. به عنوان مثال زمانی را برای بازدید از موزه کاغذ سازی باسیل و محله التسدا-اسپازیرگانگ دورچ باسیل بگذارید. یکی از کارهایی که در باسیل می توانید انجام دهید استفاده از تور رودخانه است که از طریق کشتی راینفور ارائه می گردد.

لوگانو

اگر برای یک تعطیلات سرگرم نماینده، برف و آب و هوای سرد را ترجیح نمی دهید پس در تابستان به لوگانو بروید. این شهر جنوبی سوئیس به خاطر داشتن تابستان هایی گرم با هوای تازه مدیترانه ای و جشنواره موسیقی لوگانو معروفیت دارد. این شهر در امتداد دریاچه لوگانو واقع شده و اخیرا افراد مشهور زیادی به اینجا سفر می نمایند. زمانی را برای ریلکس کردن بگذارید و در پارکو سیویکو، مونت سان کلواتوره و مونت بل وقت بگذرانید و از منظره ها زیبای لوگانو لذت ببرید. بسیاری از مردم در مسافرت بین سوئیس و ایتالیا در این شهر توقف می نمایند.

منبع: همگردی

به "عشقی بی سرانجام در شهرهای افسانه ای سوئیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عشقی بی سرانجام در شهرهای افسانه ای سوئیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید