پشت پرده دلخوری گل محمدی از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در اختلاف بین بازیکنان تیمش با مسئولان این باشگاه در حمایت از شاگردانش برخاست.

پشت پرده دلخوری گل محمدی از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آریابلاگ، بازیکنان پرسپولیس از شرایط اقتصادی خود در این باشگاه حسابی شاکی هستند و خواسته شان این است که هر چه زودتر تکلیف پاداش های قبل و جریمه هایی که قرار بوده در قراردادشان لحاظ نگردد، تعیین گردد. آنها حتی چند روز پیش پست مشترکی را در این زمینه منتشر نموده و باشگاه خود را تهدید کردند که اگر مسائل شان حل نگردد، ممکن است اتفاقات بدی رخ دهد.

پیش از این اشاره داشتیم به اینکه مشکل اصلی بازیکنان پرسپولیس دو مسئول اقتصادی باشگاه شان هستند و در این زمینه انتظار حمایت هیئت مدیره را داشتند که البته این اتفاق رخ نداد.

با توجه به همین مسئله بازیکنان اصلی و بزرگتر پرسپولیس روز شنبه (دو روز پیش) نزد یحیی گل محمدی رفته و از وی خواستند در ماجرای اتفاق افتاده پشت آنها در بیاید. خواسته ای که از سوی این مربی عملی شده و او در حمایت از شاگردانش هیئت مدیره باشگاه را تحت فشار گذاشته که اگر مسائل اشاره شده حل نگردد از سمتش استعفا خواهد داد.

مسئله مهم اینکه هیئت مدیره سه نفره باشگاه پرسپولیس متشکل از مهدی رسول پناه، مهرداد هاشمی و علی رغبتی اختلاف نظرهای زیادی با یکدیگر دارند و همین موضوع باعث شده مشکل بازیکنان این تیم با باشگاه حاد گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پشت پرده دلخوری گل محمدی از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده دلخوری گل محمدی از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید