هزینه های پنهان سفر و مدیریت بودجه آن

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، اگر شما برای یک بطری شیر به مغازه های زیادی سفر نموده اید، وقتی در جاده ها هستید، هزینه های اضافی را در هر گوشه ای می بینید. شما احتمالا راه سختی آموخته اید که یکی از اینها بلیط های 1 دلار است که هرگز تنها یک دلار هزینه نمی کند. بنابراین با توجه به این موضوع، راهنمای ما برای اطمینان، از بعضی از هزینه های پنهان سفر شما مطلع است، به طوری که بودجه سفر خود را اداره کنید. پس باخبرنگاران همراه باشید تا نکاتی برای سفر مقرون به صرفه، مهم ترین نکات سفر و سفر مقرون به صرفه را به شما همگرد خوب ارائه دهیم.

هزینه های پنهان سفر و مدیریت بودجه آن

هزینه های هواپیمایی

خطوط هوایی، مخصوصا حامل هزینه های اندکی است که برای اضافه کردن انواع هزینه های اضافی به بلیط بسیار مشهور است. بعضی از آنها اجتناب ناپذیر هستند (مثل بار اضافی)، اما بعضی دیگر اختیاری هستند و با از قلم انداختن آنها می توانید نزدیک به 100 دلار در یک پرواز معمولی ذخیره کنید. با فرض اینکه شما در حال حاضر بیمه سفر دارید، احتیاج به حامل بیشتری ندارید. هزینه ساک های آنالیز شده را با چک کردن ساک ها گول بزنید. با پذیرفتن هر صندلی کثیفی به شما میدهند هزینه تهیه جا را از قلم بیندازید که از مهمترین نکات سفر مقرون به صرفه است. با پنهان ساختن خود از هزینه های موادغذایی و نوشیدنی دوری کنید، یا تنها برای چند ساعت چیزی را نخورید یا ننوشید. از کارت اعتباری که به وسیله خطوط هوایی پشتیبانی می گردد، برای صرفه جویی در هزینه های اضافی برای پرداخت بلیط بهره ببرید. بله، آنها واقعا شرم آور نیستند.

رفتن به فرودگاه

یکی از نکات سفر پرواز مقرون به صرفه است. فرودگاه ها بطور کلی بسیار دورتر از مرکز شهر واقع شده اند، تمایل به دروغ در روحیه کارآفرینی در انتظار صدمه زدن به شما برای یک بار است. پیش از این کمی تحقیق کنید تا بتوانید طیف وسیعی از گزینه های ورود و خروج از فرودگاه محلی و فرودگاه مقصدتان را پیدا کنید و برای برگشت، پرواز فرودگاه هایی که مقرون به صرفه و آسان است را انتخاب کنید، مگر اینکه هزینه پرداخت یک پرواز بسیار گران تر باشد.

مایعات را بخاطر امنیت دور نیندازید

مایعات را در فرودگاه دور نیندازید تا مجبور نباشید زمانی ک در حال پرواز هستید دوباره آنها را بخرید. مایعات شامل ژل ها، کرم ها، ریمل مژه و ابرو و غیره است، در بیشتر فرودگاه های بین المللی شما فقط می توانید آنها را در کیف دستی خود حمل کنید اگر ظرفیت ظرف 100 میلی لیتر یا کمتر (حتی اگر پر نیست) باشد؛ آنها باید در یک کیسه پلاستیکی واضح، در ظروف با ظرفیت کلی بیش از 1000 میلی لیتر قرار گیرند و این موضوع خود نکاتی برای سفر مقرون به صرفه می باشد. این به این معنی است که شما باید تمام مایعاتی را که به آنها در طول پرواز احتیاج ندارید را در چمدان های آنالیز شده خود قرار دهید. اگر فقط با چمدان دستی رزرو نموده اید، میزان سفرهای کوچک خرید کنید تا مجبور نباشید زمانی که به خانه باز میگردید آنها را دور بیندازید. اگر به جایی با قیمت مناسب محلی سفر می کنید، به عبارت دیگر، تقریبا در هر کجا در آسیای جنوب شرقی، کمترین میزان ممکن را از شما میگیرند و همه چیز را به صورت محلی بخرید؛ فروشگاه های 7-Eleven با شامپو، نرم کننده، لوازم آرایشی مقرون به صرفه و غیره پر شده است. برای مایعاتی که میخواهید روی میز غذا قرار دهید ، کیسه های پلاستیکی شفاف که در بیشتر فرودگاه ها رایگان و در بعضی دارای هزینه است ، را بهره ببرید.

خوردن و نوشیدن روی میز غذا

مطلع باشید در رعایت نکات سفر مقرون به صرفه انتظار میرود آنچه که روی میز غذا قرار میگیرد نیرو بخش باشد. اگر یک حامل کم هزینه را رزرو نموده اید، بعید است که شما هرگونه نوشیدنی رایگان را دریافت کنید و قیمت ها می توانند گزاف باشند. پس از قبل برنامه ریزی کنید. شما اغلب نمی توانید نوشیدنی های گرم را روی میز غذا بگذارید، اما هیچ چیز برای جلوگیری از مصرف غذایتان (از نظر فنی ممکن است از شما خواسته نگردد) وجود ندارد. با خرید نوشیدنی ها در ترمینال فرودگاه، محدودیت های حدودی مایع را دریافت کنید. هر چند اینها همواره مقرون به صرفه تر از خود هواپیما نیستند و تعدادی از شرکت های حمل و نقل، به ویژه AirAsia از مصرف بیش از 100 میلی لیتر آب روی میزغذا جلوگیری خواهد نمود. حتی اگر آن را داخل فرودگاه خریده باشید! یکی دیگر از گزینه ها این است که هنگام رزرو بلیط خود غذاهای روی میز را سفارش دهید که مقرون به صرفه تر از پرداخت در هوا است.

دریافت آنلاین

اگر مسئله تهیه بز از جامعه سفر آنلاین وجود داشته باشد، هزینه دسترسی به اینترنت در حالی که شما دور هستید وجود دارد. از قبل برنامه ریزی کنید، اگر می دانید شما احتیاج به دسترسی به اینترنت دارید، یک هتل یا مهمانخانه را انتخاب کنید که شامل هزینه آن می گردد. بعضی از فرودگاه ها در این منطقه، مانند ترمینال حمل و نقل کم هزینه در کوالالامپور،دسترسی رایگان به اینترنت را ارائه میدهد که از برترین نکاتی برای سفر مقرون به صرفه می باشد. اگر نکات سفر را رعایت کنید تجربه ای سفر مقرون به صرفه را خواهید داشت. تعجب نکنید اگر در جاهای دیگر انتظار می رود که مقادیر عجیب و غریب برای سرعت زیر استاندارد ارائه گردد. مراقب کافه ها، کافی شاپ ها، رستوران ها و حتی کلبه های ساحلی که دسترسی رایگان به اینترنت را ارائه میدهند، باشید. یا فقط کارت پستال ارسال کنید! به یاد خواهید داشت؟ زمانی که دور هستید هزینه عوارض رومینگ داده را برای Blackberry یا iPhone خود مشاهده کنید، یا یک سیم کارت محلی بگیرید یا رومینگ داده را در طول سفر خود خاموش کنید، چون تعرفه های رومینگ بطور مرتب افزایش می یابد.

صبحانه گرفتن

یکی از برترین نکاتی برای سفر مقرون به صرفه و نکات سفر، فرض کنید نرخ اتاق شما شامل صبحانه نیست. جایی که صبحانه را شامل می گردد، به ناچار، بیش از نقاط مشابهی که در آن نیست، هزینه میگردد؛ تصمیم بگیرید که چقدر برای شما مهم است و در پی جای مناسب باشید، قیمت اتاق های با و بدون صبحانه را با هم مقایسه کنید و با فرض اینکه آیا شما می توانید صبحانه در جای دیگر بخورید، با دست کم گرفتن پول خود را ذخیره میکنید. اگر صبحانه را شامل گردد ، دوباره آنالیز کنید که به چه چیزی میرسید، آیا یک مجموعه تنظیم شده است یا به سبک سلف سرویس است، و زمانی که سودمند بود؛ پس حالا بعضیزید و زمان آن را از دست ندهید! اگر آن را شامل نمیگردد، پس خیلی بهتر است به خیابان بروید و با محلی ها غذا بخورید.

بیمه کردن خود

اینجا منطقه ای است که تنها نگاه سطحی ارزش ندارد. بله، ممکن است هزینه اضافی برای افزودن هر چیز دیگری برای سفر خود پرداخت کنید، اما اینکه اگر پرواز شما به تاخیر افتاده، ساک های شما گمشده یا مریضی تان در نهایت بدتر شده است، سپاسگزار خواهید بود. لازم به ذکر است که، فروشگاه اطراف برای برترین میزانی که مناسب احتیاج شماست، WorldNomads،Travelfish.orgرا پیشنهاد میدهد، اما مقرون به صرفه ترین ارائه دهنده بیرونی آن نیست. هر کس را انتخاب میکنید، راهنمای کوچک را بخوانید و اطمینان حاصل کنید که هر چیز مرتبط را به بیمه گر خود را اعلام نموده اید، به شرطی که بیمه نامه شما در صورت احتیاج پول شما را پرداخت کند و بتواند ارزش پول نقدی که در اختیار آنها قرار داده اید را ثابت کند. امیدواریم از آموزش نکات سفر مقرون به صرفه نهایت استفاده را برده باشید.

منبع: همگردی

به "هزینه های پنهان سفر و مدیریت بودجه آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه های پنهان سفر و مدیریت بودجه آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید