نوجوان فوق لیسانسه ها از همکاری با سروش صحت گفت، بازیگری که می خواهد وکیل گردد!

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، عرفان برزین بازیگر سریال تلویزیونی فوق لیسانسه ها از چگونگی همکاری خود با تیم سازنده این مجموعه گقت.

نوجوان فوق لیسانسه ها از همکاری با سروش صحت گفت، بازیگری که می خواهد وکیل گردد!

عرفان برزین بازیگر سریال تلویزیونی فوق لیسانسه ها در گفت وگو با خبرنگار ، درباره حضور خود در این مجموعه گفت: خوشحالم برای سومین فصل این سریال هم در کنار عوامل فوق لیسانسه ها حضور دارم؛ چرا که از سریال های پر مخاطب تلویزیون است.

وی ادامه داد: در این سریال نقش برادر حبیب (هوتن صبور) را بازی می کنم. پدرمان عزت الله مهرآوران است و البته توجه بیشتری به من دارد.

برزین بیان نمود: یکی از خوبی های آقای صحت قلم قوی است که دارد وحقایق و مسائل جامعه را در قالب طنز به همراه با آقای ایمان صفایی به خوبی بیان می نماید.

این بازیگر درباره شروع فعالیت خود در عرصه بازیگری شرح داد: من از سال 90 وارد این عرصه شدم. از 4 سالگی نقش هایی متفاوت بازی کردم و با کارگردان هایی همچون ابراهیم حاتمی کیا، مسعود ده نمکی، سیروس مقدم، منوچهر هادی، محمد حسین لطیفی، سروش صحت و ... همکاری داشته ام.

وی اضافه کرد: در این 8 سال دو بار بهترین بازیگر کودک در جشنواره اصفهان شدم و دیپلم افتخار و پروانه زرین از این جشنواره را دریافت کردم. الان من کلاس ششم و عاشق بازیگری هستم، اما در کنار بازیگری دوست دارم رشته وکالت را در دانشگاه ادامه بدهم. البته من در فیلم تعطیلات دوست داشتنی به کارگردانی سید وحید حسینی و دزدوپری 2 به کارگردانی حسین قناعت بهترین بازیگر کودک شدم که مخاطب آن بچه ها و نوجوانان بودند. سال جاری نیز فیلم شماره 29 را به کارگردانی هادی رحیمی برای حوزه کودک بازی کردم.

برزین پیرامون کم بودن آثار کودک بیان نمود: نگاه بیشتر تهیه نمایندگان به گیشه سینما است و به خاطر اینکه فیلم های بزرگسال فروش بیشتری دارند و به همین سمت حرکت می نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نوجوان فوق لیسانسه ها از همکاری با سروش صحت گفت، بازیگری که می خواهد وکیل گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوجوان فوق لیسانسه ها از همکاری با سروش صحت گفت، بازیگری که می خواهد وکیل گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید