میرسلیم تهدید به شکایت کرد ، جنجال 65 میلیاردی به کجا می رسد؟

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، دفتر سید مصطفی میرسلیم نماینده تهران به مصاحبه سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان واکنش واکنش نشان داد و تاکید نمود که شکایت رییس کمیسیون عمران در مجلس دهم از میرسلیم بی مورد است و اعتراف نایب رییس وقت کمسیون عمران در پرونده عیسی شریفی موجود است.

میرسلیم تهدید به شکایت کرد ، جنجال 65 میلیاردی به کجا می رسد؟

به گزارش وبلاگ آریابلاگ به نقل از ایلنا، دفتر سید مصطفی میرسلیم نماینده تهران در مجلس با انتشار جوابیه ای به مصاحبه سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان واکنش نشان داد.

نتایج آنالیز اسناد میرسلیم درباره ادعای رشوه 65 میلیاردی در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان

واکنش میرسلیم به شکایت اداره حقوقی مجلس

جزئیات شکایت اداره حقوقی مجلس به نیابت قالیباف از میرسلیم و 3 خبرنگار

دعوای میرسلیم و قالیباف وارد مرحله تازه ای شد؟ | ورود هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان به ادعای میرسلیم

متن این اطلاعیه به توضیح ذیل است:

برای استحضار ملت عزیز ایران لازم دانستیم سکوت را بشکنیم و نکاتی را پیرامون نحوه رفتار هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با مهندس میرسلیم شخصیت انقلابی و فساد ستیز که خود را خادم ملت می داند برسانیم.

از آقای مهندس میرسلیم دعوت کتبی نشده بود برای حضور در جلسه و ارائۀ اسناد؛ صرفا آقای پاشایی دبیر هیئت شفاهی از ایشان خواست در جلسه حاضر شوند برای مبادلۀ نظر و مهندس میرسلیم در جلسه حاضر شد و توضیحاتی دادند از جمله این که شکایت آقای رضائی رئیس کمیسیون عمران بی مورد است زیرا تا کنون ذکر نامی از آقای رضایی نشد و اگر ایشان خودش احساس اتهام می نماید به رفتار خودش برمی شود.

از مهندس میرسلیم خواستند که نسخه ای از اسنادی که به دادستانی داده ام را تقدیم ایشان کنم و ایشان هم قول دادند به دست اقای پاشایی برسانند و اساسا قراری نبود که در آن جلسه اسنادی را ارائه دهند.

به اعضای محترم هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفتند که برای دستیابی به اعترافات نائب رئیس وقت کمیسیون عمران دربارۀ دریافت 65 میلیارد تومان باید از دادستانی استعلام نمایند و این موضوع بخشی از پروندۀ آقای عیسی شریفی و هولدینگ یاس است که در دوران شهرداری آقای قالیباف تأسیس شده است.

خبر منتشر شده در خانۀ ملت ناقص و جهت دار است و امیدواریم هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان برای حفظ آبروی خود و رعایت انصاف آن را اصلاح نمایند و الا مهندس میرسلیم ناگزیر می شوند از طرز کار آن هیئت به کمیسیون اصل نود شکایت نمایند.

در سرانجام مهندس میرسلیم به عنوان فردی متخصص و مشرف به امور سازمانی و ساختاری نظام مقدس جمهوری اسلامی از گذشته تا به امروز همیشه کوشش کردند تا خدمت صادقانه داشته باشند به کشور و نظام؛ مهندس میرسلیم نسبت به اینکه عده ای در کوششند تا مساله 65 میلیارد رشوه را بحثی شخصی تلقی نمایند را محکوم و قطعا برای خشکاندن ریشه فساد تا پای جان ایستاده اند و اعلام می دارند ملت عزیز و قهرمان ایران اسلامی در هر نقطه ای از کشور که فسادی مشاهده کردند به همراه مستندات به اطلاع ایشان برسانند تا در راستا درست رسیدگی قرار گیرد.

والسلام علیکم و رحمت الله

دفتر مهندس سید مصطفی میرسلیم

منبع: همشهری آنلاین

به "میرسلیم تهدید به شکایت کرد ، جنجال 65 میلیاردی به کجا می رسد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرسلیم تهدید به شکایت کرد ، جنجال 65 میلیاردی به کجا می رسد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید