مخبر: 3هزار نانوایی متخلف پلمپ شدند

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، در جلسه امروز تنظیم بازار بر این موضوع تاکید شد که هیچ نگرانی در خصوص موجودی و ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و میزان اقلام پراهمیت در سبد خانوار و همچنین قیمت این اقلام در بازار از ثبات قابل قبولی برخوردار است.

مخبر: 3هزار نانوایی متخلف پلمپ شدند

به گزارش تسنیم، جلسه ستاد تنظیم بازار عصر امروز(چهارشنبه) به ریاست محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور برگزار گشت.

در این جلسه که رییس دفتر رییس جمهور، وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، دادگستری، فرهنگ و ارشاد اسلامی و سخنگوی دولت نیز حضور داشتند، گزارشی از آخرین شرایط قیمتها در بازار ارائه شد.

در گزارش ارائه شده در جلسه امروز تنظیم بازار بر این موضوع تاکید شد که هیچ نگرانی در خصوص موجودی و ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و میزان اقلام پراهمیت در سبد خانوار و همچنین قیمت این اقلام در بازار از ثبات قابل قبولی برخوردار است.

در ادامه رییس سازمان تعزیرات حکومتی نیز گزارشی از تعداد پرونده های تخلف و جرایم مشخص شده در هفته اخیر ارائه کرد و گفت: در هفته اخیر چهار شرکت بزرگ تولید کننده رب گوجه بدلیل تخلف و عدم رعایت حقوق مصرف کننده به ترتیب 175 میلیارد تومان، 104 میلیارد تومان، 22 میلیارد تومان و 9 میلیارد تومان جریمه شدند.

وی همچنین از شناسایی و برخورد با نانوایی های متخلف در طرح ویژه نظارت بر نانوایی ها خبر داد و افزود: همزمان با اجرای این طرح، در هفته اخیر با بیش از 3هزار نانوایی متخلف برخورد صورت گرفته و پلمپ شدند.

منبع: فرارو

به "مخبر: 3هزار نانوایی متخلف پلمپ شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخبر: 3هزار نانوایی متخلف پلمپ شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید