(عکس) وقتی بطری آب معدنی نزدیک بود بازیکن را به کشتن بدهد!

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، لحظاتی بعد از این که مدافع راست 22 ساله تیم نود ارومیه برای تازه کردن نفس و خوردن آب آشامیدنی به کنار زمین رفت، توجه طرفداران فوتبال به او جلب شد که روی زمین افتاده بود و به نظر نمی توانست نفس بکشد.

(عکس) وقتی بطری آب معدنی نزدیک بود بازیکن را به کشتن بدهد!

اتفاقی که چند روز پیش برای کریستین اریکسن ستاره تیم دانمارک رخ داد، باعث شد تا بازیکنان و اعضای دو تیم با نگرانی خود را به علی بشیری برسانند تا از شرایط او اطلاع پیدا نمایند و موضوع زمانی نگران نماینده شد که بشیری برای بیش از یک دقیقه نتوانست نفس بکشد و تقلا می کرد تا راه گلوی خود را باز کند اما تلاشش بی ثمر بود.

در آن لحظات کسی نمی دانست چه بر سر این بازیکن آمده که او روی زمین دست و پا می زند چرا که در لحظه خوردن آب توجه کسی به بشیری نبود. اما ماجرا این بود که او پس از باز کردن در بطری و در حال استفاده از آن بود که پلاستیک تلقی دور آب معدنی جدا شده و به حلق او پریده و راه گلو را بسته بود و لحظاتی تراژیک را برای این بازیکن به وجود آورد.

پس از این که صورت بشیری کاملا کبود شد و همه بدون این که ماجرا را بدانند، تماشاگر لحظاتی تلخ برای این مدافع بودند، و در شرایطی که دکتر تیم نود هم درحال آنالیز صحنه بود پزشک تیم چوکای تالش خود را به او رساند. بشیری با ایما و اشاره به هر دو پزشک فهماند که چه اتفاقی برایش اتفاق افتاده که در این لحظه پزشک چوکا دستش را داخل حلق بازیکن نود ارومیه کرد و این پلاستیک را درآورد تا راه نفس علی بشیری باز گردد و فوتبال ایران از یک اتفاق هولناک نجات پیدا کند.

شاید او تنها لحظاتی برای بازگشت به زندگی فرصت داشت و کسی نمی توانست برایش کاری انجام دهد که سرعت عمل این پزشک زندگی دوباره ای به این اوت انداز معروف لیگ یک بخشید.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "(عکس) وقتی بطری آب معدنی نزدیک بود بازیکن را به کشتن بدهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) وقتی بطری آب معدنی نزدیک بود بازیکن را به کشتن بدهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید