درگیری مسلحانه مرزبانان با اشرار مسلح در سراوان ، شرور وابسته به گروهک های تروریستی به هلاکت رسید

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، فرمانده مرزبانی ناجا از درگیری مسلحانه مرزبانان با اشرار مسلح در منطقه مرزی سراوان و هلاکت یک شرور مسلح و عنصر وابسته به گروهک های تروریستی خبر داد.

درگیری مسلحانه مرزبانان با اشرار مسلح در سراوان ، شرور وابسته به گروهک های تروریستی به هلاکت رسید

به گزارش گروه حوادث وبلاگ آریابلاگ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی افزود: در راستای کنترل و مراقبت از مرزها و برخورد قاطع با اشرار مسلح و ناامن کنندگان مرزهای ایران اسلامی و با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، مرزداران سیستان و بلوچستان مستقر در منطقه مرزی سراوان از حضور عناصر وابسته به گروهک های تروریستی و اشرار مسلح در این منطقه و قصد ورود آنها به کشور مطلع شدند و با توجه به احتمال انجام هر گونه عملیات علیه نیروها و مقرهای مرزبانی این عناصر پلید، شناسایی و دستگیری آنها به صورت ویژه در دستور کار عملیاتی قرار گرفت.

فرمانده مرزبانی ناجا افزود: مرزداران غیور و سرافراز با پشتیبانی اطلاعاتی معاونت اطلاعات مرزبانی استان، محل اختفای اشرار را شناسایی و با اعزام چند تیم عملیاتی، منطقه مزبور در کنترل مرزداران قرار گرفت. اشرار که خود را در تنگنا و محاصره ماموران دیدند اقدام به تیراندازی به سمت مرزداران کردند و سعی داشتند با تیراندازی های مداوم به سمت ارتفاعات کشور مقابل متواری شوند.

وی گفت: مرزداران غیور و دلاور با اتخاذ موضع صحیح و با استفاده از تاکتیک های عملیاتی مناسب، با آتش پرحجم به سمت عناصر گروهک تروریستی، تیراندازی کردند که منجر به هلاکت یک نفر از آنها شد که از این متهم، مقادیری سلاح، مهمات و تجهیزات مخابراتی و ارتباط ماهواره ای نیز کشف شد.

گودرزی تأکید کرد: برابر انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی شرور به هلاکت رسیده در فروردین ماه سال جاری در درگیری با عوامل مرزبانی، یکی از مرزداران هنگ مرزی سراوان را از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار داده بود. برابر اخبار واصله و آثار مشهود، تعدادی از اشرار مسلح نیز در این درگیری به شدت زخمی شده و به سمت ارتفاعات کشور مقابل متواری شده اند که شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار مرزبانان واقع شده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "درگیری مسلحانه مرزبانان با اشرار مسلح در سراوان ، شرور وابسته به گروهک های تروریستی به هلاکت رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری مسلحانه مرزبانان با اشرار مسلح در سراوان ، شرور وابسته به گروهک های تروریستی به هلاکت رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید