خالق بازی تاج و تخت با اچ بی او قرارداد 5 ساله امضا کرد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، جورج آر.آر.مارتین خالق بازی تاج و تختیک قرارداد کلی 5 ساله با شبکه اچ بی او برای فراوری سریال های جدید منعقد کرد.

خالق بازی تاج و تخت با اچ بی او قرارداد 5 ساله امضا کرد خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ آریابلاگ به نقل از ورایتی، جورج آر. آر. مارتین نویسنده سرشناس سریال بازی تاج و تخت یک قرارداد عظیم پنج ساله با شبکه اچ بی او امضا کرد تا همکاری خود را با این شبکه کابلی ادامه دهد.

گفته شده برمبنای این قرارداد هشت رقمی مارتین پروژه های جدیدی برای شبکه های اچ بی او و اچ بی اومکس فراوری می نماید که ارزش آن ها حدود 50 میلیون دلار است.

مارتین که نویسنده مجموعه رمان های نغمه یخ و آتش است که با اقتباس از آنها سریال بازی تاج وتخت شکل گرفت، به این ترتیب بر مبنای دیگر رمان هایش سریال های جدیدی فراوری می نماید.

شبکه اچ بی او اکنون در حال آماده کردن سریال خانه اژدها است که داستانش صدها سال پیش از وقایع بازی تاج وتخت را روایت می نماید و داستان جنگ داخلی خاندان تارگرین را به تصویر می کشد. این سریال قرار است در سال 2022 روی آنتن برود. مارتین یکی از خالقان و تهیه کنندگان اجرایی خانه اژدها است.

به تازگی افشا شد که چند سریال دیگر نیز قرار است در دنیای خیالی بازی تاج وتخت ساخته گردد. یکی از آن ها اقتباسی است از یک رمان کوتاه مارتین با عنوان داستان های دانک و اگ که مارتین تهیه کننده اجرایی آن هم خواهد بود. وی همچنین تهیه کننده اجرایی اقتباس دیگری از اچ بی او از کسی که از مرگ می ترسد نوشته ندی اوکورافو و راه سازان نوشته راجر زلازنی خواهد بود که هر دو در همین شبکه در دست ساخت هستند.

این در حالی است که چندی پیش گفته شد شبکه پیکاک هم برای فراوری سریالی بر اساس مجموعه کتاب های وایلد کارد با مارتین قرارداد بسته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خالق بازی تاج و تخت با اچ بی او قرارداد 5 ساله امضا کرد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خالق بازی تاج و تخت با اچ بی او قرارداد 5 ساله امضا کرد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید