حمله برق آسای پلنگ به گوزن یالدار

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، در این چشم انداز باورنکردنی، یک پلنگ قدرت وحشیانه خود را برای شکار یک گوزن یالدار سه برابر میزان خود نشان می دهد! این لحظه باورنکردنی در حیات وحش پیلانسبرگ آفریقای جنوبی رخ داد.

حمله برق آسای پلنگ به گوزن یالدار

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، کیلیان که به همراه همسرش از این منطقه بازدید نموده بود درباره این رویداد شرحاتی ارائه نموده است:

من و همسرم به همراه شماری از بازدیدنمایندگان در منطقه بودیم و البته همه مشتاق تماشا فیل ها بودند؛ بنابراین به سمت سد لنگاو رفتیم و در آنجا بازی های عمومی زیادی را مشاهده کردیم. همسرم با مهمانانش منطقه را ترک نموده بود، اما درست زمانی که می خواستیم برویم، یکی فریاد زد: یک شیر وجود دارد! که برای من گیج نماینده بود، زیرا شکارچیان تمایل دارند در ظهر استراحت نمایند. اما وقتی به جایی که آن ها اشاره کردند نگاه کردم، دیدم که یک پلنگ است!

پلنگ در تمام مدت در حال رصد گله ای از گوزن های یالدار در کنار حوضچه آب بود.

البته، همه ما نظاره گر بودیم، اما من شک داشتم و فکر می کردم شانس موفقیت این پلنگ چقدر کم است.

پلنگ تمرکز خود را بر روی یکی از گوزن ها حفظ کرد و از زمین بلند شد. او به ناگهان از جای برخاست و حمله ای برق آسا انجام داد. گوزن یالدار را از گردن گرفت و پس از لحظاتی مقاومت گوزن را درهم شکست و این حیوان را زمین زد. وقتی تفاوت مقدار را مقایسه می کنید باور نکردنی بود. خیلی دلم می خواست همسرم و مهمان هایش هم این را ببینند، اما وقتی آن ها رسیدند، پلنگ به عمق بوته ها رفته بود.

وقتی یک بار در زندگی شاهد چنین چشم انداز ای باشی، شرح دادن احساساتش سخت است.

منبع: فرارو

به "حمله برق آسای پلنگ به گوزن یالدار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله برق آسای پلنگ به گوزن یالدار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید