حرکت زشت تماشاگر پرتغالی علیه مهدی طارمی

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، مهدی طارمی پس از گذشت چهار ملاقات، بالاخره توانست در پنجمین هفته از فصل نو رقابت های لیگای پرتغال برای پورتو گلزنی کند. ستاره ایرانی در شرایطی تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند که به عنوان بازیکن تعویضی در دقیقه 15 وارد زمین مسابقه شده بود.

حرکت زشت تماشاگر پرتغالی علیه مهدی طارمی

پس از اینکه طارمی پیروز شد دروازه استرلا آمادورا را باز کند، به سمت جایگاه طرفداران رقیب رفت و با نشان دادن علامت هیس، از آن ها خواست تا سکوت نمایند. اینکه این بازی در نزدیکی لیسبون و در فاصله 14 کیلومتری از استادیوم ژوزه آلوالاده، استادیوم اختصاصی اسپورتینگ برگزار می شد، در این موضوع بی تأثیر نبود.

در روز های گذشته، باشگاه اسپورتینگ بیانیه عجیبی را علیه طارمی منتشر کرد و یکی از پیشکسوتان این باشگاه نیز اظهارات نژادپرستانه ای را علیه مهاجم ایرانی پورتو به زبان آورد و حالا نیز طارمی به لیسبون آمده بود و برابر طرفداران شهری قرار گرفته بود که چند سالی است به دشمن شماره یک او تبدیل شده اند.

البته انتشار ویدیویی از سکو های استادیوم خانگی استرلا آمادورا نشان می دهد در زمانیکه طارمی برای ورود به زمین مشغول گرم کردن بوده است، طرفداران میزبان با شعار ها و بعضی اقدامات، بازیکن ایرانی پورتو را تحریک نموده و قصد داشته اند تمرکز او را بر هم بزنند.

در ویدیویی که منتشر شده، یکی از تماشاگران حاضر در استادیوم، عینک و کلاه شنایی را در دست دارد و آن را به طارمی نشان می دهد. در پرتغال اصطلاحی به نام استخر وجود دارد. زمانیکه یک بازیکن در محوطه جریمه برای گرفتن خطای پنالتی شبیه سازی می نماید، در این کشور، از او به عنوان یک شناگر که درون استخر شیرجه می زند، نام برده می گردد.

از آنجایی که طرفداران اسپورتینگ و بنفیکا اعتقاد دارند طارمی در محوطه جریمه در پی فریب داوران است، به مهاجم ایرانی القابی در رابطه با استخر و شنا داده شده و این تماشاگر نیز به همین منظور وسایل شنا را به استادیوم برده بود که طارمی با به ثمر رساندن تک گل این بازی، به خوبی جواب طرفداران میزبان را داد و آن ها را به سکوت دعوت کرد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "حرکت زشت تماشاگر پرتغالی علیه مهدی طارمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت زشت تماشاگر پرتغالی علیه مهدی طارمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید