جوایز ایسوس در مراسم EHA Reader 2022

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، ایسوس برنده بیشترین جایزه در مراسم EHA Reader 2022 (European Hardware Awards) شد.

جوایز ایسوس در مراسم EHA Reader 2022

برترین برند کامپیوتری در جهان در مراسم EHA Reader 2022 در شاخه های متعدد از جمله: مادربرد، کارت گرافیک، مانیتور گیمینگ، لپ تاپ گیمینگ و کامپیوترهای اسمبل شده گیمینگ برنده جایزه شد و دوباره افتخارآفرینی کرد. این افتخار نقطه عطفی در هشت سالی که از برپایی مراسم European Hardware Awards می گذرد، به شمار میرود؛ چرا که ایسوس در تمام ادوار گذشته بی وقفه برنده جوایز متعدد در این مراسم شده است. اگر بخواهیم جزئی تر اشاره کنیم، به طور خاص از سال 2015 تا به امروز همه ساله در شاخه برترین مادربرد، ایسوس همواره برنده بوده است.

روال این مراسم بدین شکل است که بیش از 20 میلیون نفر از جامعه متخصصین سخت افزار و سیستم های کامپیوتری در اروپا، در رأی گیری محصولات برتر در 9 تا از بزرگترین وب سایت های خبری و آنالیز فناوری مستقل اروپایی شرکت می نمایند. سال جاری نیز محصولات ایسوس در چندین دسته شرکت داشته اند که در مجموع توانستند، پنج جایزه را کسب نمایند.

جوایز EHA Reader در چند دسته آرای رای دهندگان را در بخش فناوری در منطقه اروپا معرفی می نمایند. در نظرسنجی سال 2022، ایسوس و جمهوری گیمرها یا همان ROG با دریافت پنج جایزه در دسته های مختلف از جمله: برترین مادربرد، برترین کارت گرافیک، برترین مانیتور گیمینگ، برترین لپ تاپ گیمینگ و برترین کامپیوتر اسمبل شده گیمینگ، به معنای واقعی کلمه در حوزه گیمینگ تاجگذاری کردند.

برند ایسوس و زیرمجموعه گیمینگ این برند یعنی ROG در بین نشریات فناوری اروپا از معروفیت بالایی برخوردار می باشند و این جوایز گواهی بر تعهد مداوم این غول تایوانی برای فراوری محصولات تازه کامپیوتری و ارائه برترین تجربه گیمینگ به کاربران به شمار میرود.

منبع: فوت و فن

به "جوایز ایسوس در مراسم EHA Reader 2022" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوایز ایسوس در مراسم EHA Reader 2022"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید