برای موفقیت در کار و زندگی این کارها را انجام ندهید

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، خواسته اصلی تان پیروزیت در زندگی و کار است ، غافل از آن که به واسطه داشتن برخی از افکار و رفتار پیروز شدن شما مدام به تاخیر خواهد افتاد و از شما دورخواهد شد.

برای موفقیت در کار و زندگی این کارها را انجام ندهید

از بین بردن هشت صف و رفتار شما را پیروز تر می سازد

به گزارش وبلاگ آریابلاگ به نقل از خبر فوری ،بسکمک از مردم فکر می کنند که بهترین راه های پیروزیت کسب مهارت ها و عادت هاست ولی کدام یک ؟

بهترین راه دوری از چیزهایی است که شما را از هدفتان دور می کند ، به جای اضافه کردن چیزهایی به زندگیتان فاکتورهای منفی را از زندگی خود حذف کنید. تسلیم شدن در برابر خیلی از آن ها آسان است اما بعضی دیگر احتیاج به زمان دارد. در ادامه این بخش از سبک زندگی نمناک با رفتارهایی که باید از زندگی خود حذف کنید تا به پیروزیت برسید، آشنا خواهید شد.

8 رفتاری که باید از زندگی خود حذف کنید تا پیروزیت را به دست آورید.

عناوین اصلی که رفتارهای شما را تحت تاثیر قرار می دهند:

1- بهانه های بی منطق:

افراد پیروز خانواده ، دوستان ، رئیس و همکار خود را سرزنش نمی کنند و خود را مسئول زندگی شان می دانند و زندگی خود را توسعه می دهند.

2- حذف کمال گرایی برای رسیدن به پیروزیت :

کمال گرایی باعث هدر رفتن زمان می شود و به جای ناراحتی در مورد اشتباهات و یا نقص های فیزیکی که اذیتشان می کند سعی کنید به گام های کوچک که باعث پیشرفتتان می شود فکر کنید ، هیچ کس کامل نیست و همه می تواند برای سایرین تصمیم بگیرند.

3- حذف ترس برای رسیدن به پیروزیت:

بسکمک از مردم بدون آگاهی خود را کوچک می کنند.آن ها در طول مذاکره ساکت هستند و از ریسک کردن اجتناب می کنند این ترس افراد را از پیروزیت باز می دارد.

4- کنترل کردن همه چیز:

شما نمی توانید همه چیز را کنترل کنید و سعی بر انجام اینکار بی فایده است و کمکی به پیروزیت نمی کند.اما بیشتر باعث استرس ، ناراحتی ، خستگی می شود به جای کنترل همه چیز سعی کنید بی خیال باشید.

5- حذف طرز فکر ثابت برای رسیدن به پیروزیت:

بسکمک از افراد طرز فکر ثابت دارند و هیچ سعی برای یادگیری یا تغییر نظر ندارند و این طرز فکر کار را برای پیروزیت بیشتر آنها سخت می کند چون در گذشته مانده اند.

6- آرزوی های یک شبه! :

بعضی ها فکر می کنند افرادی که به آرزوهایشان رسیده اند یک شبه و شانسی پیروز شده اند ، اما نمی توانید به شانس برای پیروزیت تکیه کنید. پیروزیت احتیاجمند زمان و وقف است و باید برای آینده برنامه ریزی کنید.

7- افراد منفی نگر:

اگر اطراف شما افراد منفی نگر هستند که فقط نیمه خالی لیوان را می بینند جای خالی آن ها را با افراد خوش بین و مثبت عوض کنید چون این افراد حامی شما هستند و شما را برای رسیدن یه اهدافتان کمک می کنند و انگیزه و خوشحالی بیشتری را برای شما به ارمغان می آورند.

8- نه گفتن برای رسیدن به پیروزیت :

بسکمک از افراد در نه گفتن مشکل دارند و نمی توانند نظرات خود را آزادانه بیان کنند و باعث می شود فرد از پیروزیت های خود باز بماند.

منبع: جام جم آنلاین

به "برای موفقیت در کار و زندگی این کارها را انجام ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای موفقیت در کار و زندگی این کارها را انجام ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید